Daniel Wosik i Piotr Koń biegli na górę Żar

/dor/
Dwaj nasi zawodnicy - Daniel Wosik i Piotr Koń - startowali w XII Międzynarodowym Biegu Górskim na Górę Żar, który odbył się w Międzybrodziu Żywieckim.

Trasa wynosiła 6,8 kilometra. Bieg ukończyło 290 zawodników z Polski, Ukrainy i Słowacji. Daniel Wosik z CW-X Montrail Team Ostrowiec Świętokrzyski zajął czwarte miejsce z wynikiem 30.44, a Piotr Koń z Fałkowa uzyskał czas 31.09 i został sklasyfikowany na szóstej pozycji.

Wyniki: 1. Andrzej Długosz (Rytro) - 29.16, 2. Miłosz Szcześniewski (LLKS Osowa Sień) - 29.27, 3. Marcin Świerc (Salomon Trail) - 29.32, 4. Daniel Wosik (CW-X Montrail Team Ostrowiec Świętokrzyski) - 30.44, 5. Maciej Bierczak (CW-X Montrail Team) - 31.07, 6. Piotr Koń (GLKS Fałków) - 31.09.