Dobre walki zapaśników Guliwera na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego

/dor/
Zawodnicy Guliwera Kielce startowali w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Dzieci, młodzików i Juniorów.

Rywalizowali w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wzięło udział 193 zawodników z 10 klubów zapaśniczych z całej Polski oraz dwóch ze Słowacji. Z zawodników Guliwera Kielce najlepiej wypadli: kategoria juniorów: Jacek Stępień - 1 miejsce, kategoria 50 kg, Rafał Tkacz - 2 miejsce, 58 kg i Dawid Krężołek - 3 miejsce, 69 kg, kategoria młodzików: Wojciech Durlik - 3 miejsce, 73 kg, Alan Stępień - 3 miejsce, +73 kg, kategoria dzieci: Szczepan Kurtek, Dawid Nowak - przegrali walki o trzecie miejsca, ostatecznie zajęli piąte lokaty.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Guliwer Kielce w punktacji drużynowej juniorów zajął trzecie miejsce w gronie dwunastu startujących klubów.