Dobry start naszych zawodników w Mistrzostwach Polski Południowej w kick boxingu

/dor/
S. Stachura
Dobrze wypadli zawodnicy z Kielecczyzny na Mistrzostwach Polski Południowej w kick boxingu, które odbyły się w Starachowicach.

W zawodach uczestniczyło 67 zawodników z 15 klubów. Sandra Drabik reprezentująca Sportowy Klub Kick Boxing Kielce wywalczyła złoty medal w kategorii 52 kilogramów, została też wybrana najlepszą zawodniczką mistrzostw. Drugie miejsce zajął Łukasz Nockowski (+91 kg), trzecie debiutujący w tej rangi zawodach Piotr Grzyb (71 kg, obaj Kick Boxing Kielce). W kategorii 56 kg zwyciężyła Joanna Walkiewicz, a w 86 kg Dawid Kasperski (obydwoje Dragon Starachowice).

Inne wyniki: juniorzy - do 54 kg: 1. Krystian Więcek (Dragon Starachowice), 75 kg: 1. Kamil Mazurczak (Relax Skarżysko Kamienna); seniorzy - 75 kg: 5. Paweł Kołowiec (SKKB Kielce).