Dobry start zawodników Karimy Prząsław w ogólnopolskich rozgrywkach

/KAR/
Zawodniczka Karimy Prząsław Magdalena Popczyk zajęła trzecie miejsce w kategorii młodzicy starsi podczas ogólnopolskich zawodów łuczniczych rozgrywanych w Jędrzejowie. archiwum klubu
W sobotę w Jędrzejowie rozegrane zostały ogólnopolskie zawody łucznicze dzieci i młodzików o Puchar Starosty Jędrzejowskiego. W sumie w zawodach wzięło udział 102 zawodników z klubów z południowej Polski. Łucznicy Karimy Prząsław zaprezentowali się na tych zawodach z bardzo dobrej strony, zajmując ostatecznie drużynowo trzecie miejsce.

Wyniki zawodników Karimy Prząsław: kategoria dzieci młodsze: dziewczęta: 5. Nina Szczerbińska - 323 pkt.; dzieci starsze: chłopcy: 6. Bartosz Napora - 608; dziewczęta: 3. Karina Wolentek - 558, 7. Julia Barczyńska - 503, 8. Paulina Maczkiewicz - 473, 12. Aleksandra Jakubowska - 412, 13. Agata Szczerbińska - 388; młodzicy młodsi: chłopcy: 5. Dominik Radziszewski - 543, 10. Oskar Kaszyński - 424; młodzicy starsi: dziewczęta: 3. Magdalena Popczyk - 577.

Klasyfikacja drużynowa zawodów: 1. ULKS Włoszczowice, 2. Sokole Oko Zawadka, 3. Karima Prząsław, 4. Olimpia Suchedniów, 5. Grot Bodzentyn, 6. Zamłynie Radom.