Dobry występ Sylwestra Augustyńskiego podczas biegu górskiego

DW
archiwum zawodnika
Sylwester Augustyński zaliczył kolejny udany start w ostatnich tygodniach. Pochodzący z powiatu kazimierskiego biegacz reprezentujący krakowski klub UKS Lider Siercza tym razem pobiegł przed kilkunastoma dniami w Gorlickim Biegu Górskim.

Bieg ten należał do bardzo trudnych. Asfaltem pokonali 1700 metrów, drogami szutrowymi 7800, a ścieżkami leśnymi trzynaście kilometrów. Łącznie zawodnicy mieli do pokonania W kategorii open Augustyński (na zdjęciu) zajął osiemnaste miejsce. Pokonał tę trasę w czasie 2:03:52.

Pierwszą lokatę zajął Kacper Kościelniak z Salco Garmin Team, który pobiegł w czasie 1:46:41. Drugi natomiast był Piotr Biernawski z Salming (1:48:03), a trzeci Robert Faron, także z Salco Garmin Team (1:52:43).