Doczekali się potomstwa

  Doczekali się potomstwa

  Karol BOROWY

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Joanna Pierzak z mężem Pawłem Orleańskim.

  Joanna Pierzak z mężem Pawłem Orleańskim.

  Dorota Naruszewicz

  Dorota Naruszewicz

  Choć do wiosny jeszcze daleko, bocian odwiedził właśnie aktorki Joannę Pierzak znaą z serialu "Złotopolscy" i Dorotę Naruszewicz z serialu "Klan". Ojcem po raz trzeci został też Jacek Borkowski.
  Jacek Borkowski ze swoją partnerką Magdą Gotowiecką i synkiem Jackiem Juniorem. Oko Cyklopa

  Jacek Borkowski ze swoją partnerką Magdą Gotowiecką i synkiem Jackiem Juniorem.
  (fot. Oko Cyklopa)
  Czekali 13 lat  Pierwszego dziecka doczekali się wreszcie 32-letnia aktorka Joanna Pierzak i jej mąż Paweł Orleański, znany widzom między innymi jako gospodarz teleturnieju "Przetrwanie" w TV4. Ciekawostką jest to, że w roli rodziców debiutują dopiero po 13 latach życia pod wspólnym dachem! Ich pierworodna córeczka Antonina urodziła się siłami natury. Ważyła 3,5 kilograma i mierzyła 54 centymetry. Oczywiście szczęśliwy tatuś towarzyszył żonie przy porodzie.  Niedawno para przeprowadziła się z Wrocławia do Warszawy, gdzie koncentruje się produkcja filmowa i teatralna. - Szkoda czasu na dojazdy - wyznała Joanna Pierzak. - Zwłaszcza, gdy ma się w domu takie słodkie maleństwo.  Serialowa Joanna Jęczydło planuje jak najszybciej wrócić do pracy w telenoweli "Złotopolscy". - Jestem pewna, że parę dni zdjęciowych w miesiącu spokojnie da się pogodzić z opieką nad dzieckiem - dodaje.  Krótka przerwa  Podobnego zdania na ten temat jest Dorota Naruszewicz, czyli Beata Borecka z "Klanu", która niemal natychmiast po urodzeniu swojej drugiej córeczki Nelli wróciła na plan telenoweli. - Mam już za sobą pierwszy dzień zdjęciowy po przerwie na urodzenie dziecka - cieszy się popularna aktorka. - Szykują się następne. Cieszę się, bo zdążyłam już stęsknić się za pracą. Z praktycznego punktu widzenia rola w serialu to wymarzona sytuacja dla matki.  47-letni Jacek Borkowski, którego szeroka widownia zna przede wszystkim jako Piotra Rafalskiego z "Klanu", nie musi zastanawiać się nad tym, jak pogodzić pracę z wychowywaniem dziecka. Jego partnerka Magdalena Gotowiecka nie pracuje zawodowo, bez problemu więc będzie mogła zająć się ich nowo narodzoną córeczką.  - Mama i córka czują się już świetnie - ujawnił aktor. - Niestety, ze względu na komplikacje w czasie porodu mała przyszła na świat w wyniku cesarskiego cięcia. Przez 16 godzin stałem pod salą porodową razem z moją najstarszą córką Karoliną.

  Najmłodsza córka Jacka Borkowskiego otrzymała imię Magdalena.  - Ponieważ nasz trzyletni syn odziedziczył imię po mnie, wspólnie doszliśmy do wniosku, że córka musi mieć imię po mamie - mówi Jacek Borkowski. - W naszym domu są więc teraz dwie Magdy i dwa Jacusie. Nie da się opisać smaku ojcostwa, a moja radość z urodzenia córki jest przeogromna.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Świeć się z Energą

  Świeć się z Energą

  Święta 2018

  Święta 2018

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia