Na godzinę 14 zaplanowana jest msza święta w kościele Świętej Trójcy. O godzinie 15.45 rozpocznie się część obrzędowa z udziałem kapeli Stefana Wyczyńskiego z Lubczy. Na godzinę 17 zaplanowane jest wręczenie nagród w konkursie “Piękna i przyjazna dla środowiska wieś jędrzejowska”. O godzinie 19.15 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Arianie. Całość zakończy zabawa taneczna
Dożynki Powiatowe w niedzielę w Słupi Jędrzejowskiej z zespołem Arianie
(PCH)
Dożynki Powiatowe odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia, w Słupi Jędrzejowskiej na placu przy Zespole Placówek Oświatowych.
Od godziny 10 będzie można zwiedzać wystawy.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.