Dream Team Wokół Łysej Góry z gminy Bieliny zajął drugie miejsce w Półmaratonie Wiązowskim. To największy sukces drużyny

Bartosz Wartałowicz
Historyczny sukces Dream Team Wokół Łysej Góry. 2 miejsce w Półmaratonie Wiązowskim. Zobacz zdjęcia >>>>>>Archiwum prywatne
Historyczny sukces Dream Team Wokół Łysej Góry. Biegacze z gminy Bieliny zaprezentowali się znakomicie na Półmaratonie Wiązowskim i drużynowo zajęli drugie miejsce, zdobywając jednocześnie czek na 2500 złotych. Dla tego zespołu to największe osiągnięcie w historii. Pierwsze miejsce zajął Czarnecki Run Team, a na najniższym stopniu podium stanął Team Zabieganedni.

Sukces Dream Team Wokół Łysej Góry. 2. miejsce na Półmaratonie Wiązowskim

Półmaraton Wiązowski to mocno obsadzony, bardzo znany i ceniony bieg. Po raz pierwszy utworzona została klasyfikacja drużynowa, gdzie liczyło się 5 najlepszych czasów mężczyzn oraz 5 najlepszych czasów kobiet.

Aż siedmioro zawodników i zawodniczek uzyskało życiowy wynik: Hubert Zawierucha - 1:16:32, Adrian Kozub -1:18:51, Adrian Łosak -1:20:14, Bartłomiej Szlufik - 1:23:52, Kamil Iwan- 1:25:38, Sylwester Bera - 1:28:18 i Monika Gałeziowska- 1:38:57. W barwach Dream Team Wokół Łysej Góry, reprezentującego gminę Bieliny startowali również również: Marcin Misztal- 1:26:30, Wioletta Kierczyńska - 1:27:53, Klaudia Szmigiel- 1:32:32, Paweł Lipiec - 1:33:43. (debiut) Klaudia Lasocka - 1:38:41 Renata Bera - 1:53:57 (debiut), Piotr Łakomiec- 1:23:31, Zdzisław Dudek- 1:56:20, Anna Iwan - 2:01:56 (debiut) i Rafał Teliga -1:17:02.

Oprócz medali za drugie miejsce, biegacze Dream Team Wokół Łysej Góry otrzymali m.in. czek o wartości 2500 złotych.