Druga Świętokrzyska Liga Kobiet. Moravia bez punktów

KAR
W niedzielnym spotkaniu Moravia Morawica uległa na wyjeździe niżej notowanemu SMS Niemce 2:3. Mecz Łysicy Bodzentyn z DAP Dębica odbędzie się w środę.

SMS Niemce - Moravia Morawica 3:2 (1:1)

Bramki: Aleksandra Jankowska 45, Wioletta Budzyńska 63, Alicja Bijak 85 - Magdalena Pawlik 35, Marlena Kasprzyk 70.
Moravia: Wałek - Kmita, Szumska, Gotowiecka, Dziewięcka - Kamela, Kowalska (70. Szyszkowska), Pytel (75. Michta), Kowalczyk, Pawlik (85. Olesińska) - Kasprzyk.

Zawodniczki z Morawicy wracały z wyjazdowego spotkania, które odbyło się w Lublinie ze spuszczonymi głowami. Moravia prowadziła od 35 minuty po trafieniu Magdaleny Pawlik. Niestety później do głosu doszedł SMS, który odrobił straty i wyszedł na prowadzenie. W 70 minucie do remisu doprowadziła Marlena Kasprzyk. Wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów. W 85 minucie gola dla SMS strzeliła Alicja Bijak dając zwycięstwo swojej drużynie.

DAP Dębica - Łysica Bodzentyn - mecz 10 maja, godz. 17

W innych meczach 18. kolejki: Widok Lublin - Naprzód Sobolów 4:1, Bronowianka Kraków - Starówka Nowy Sącz 4:1, Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Victoria Gaj 4:3, Tarnovia Tarnów - Respekt Myślenice - mecz 10 maja.

12. Łysica Bodzentyn 17 5 9-60

W następnej kolejce, 20.05: Łysica - SMS Niemce (godz. 14); 21.05: Moravia - Widok (11). Zaległy mecz 17. kolejki, 16.05: Moravia - DAP (17.30).