Drugi sparing KSS Kielce. Znów 11 "w plecy"

/PK/
Drugi sparing piłkarek ręcznych KSS Kielce i druga porażka różnicą jedenastu bramek. Kielczanki przegrały w Piotrkowie z Piotrcovią 14:25.

Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KSS Kielce 25:14 (8:3, 8:9, 9:2).
KSS: Wawrzynkowska, Muszioł, Hibner - Zimnicka, Olszowa, Piecaba, Skowrońska, Drabik 5, Kot 1, Młynarczyk, Młynarska, Grabarczyk, Grzesik 1, Paszowska 3, Woźniak 1, Lalewicz, Nowak 2, Syncerz 1.

Mecz podzielono na 20-minutowe tercje. W środę KSS przegrało w Olkuszu z francuskim drugoligowcem Lomme Handball 23:34, w piątek w takich samych rozmiarach przegrało w Piotrkowie. W porównaniu do pierwszego sparingu, do zespołu doszła Honorata Syncerz. Ale trener Paweł Tetelewski nadal ma do dyspozycji głównie młodzieżowo-juniorski skład. - Dziewczyny popełniły już mniej błędów, szczególnie przy wyprowadzaniu kontrataków, ale nadal szankowała skuteczność. Młodym zawodniczkom wyraźnie brakuje doświadczenia, ale to ich pierwszy kontakt z seniorską piłką ręczną - mówił Tetelewski.

Pod koniec przyszłego tygodnia kielczanki wyjeżdżają na turniej do Czech.