Drużyna z Włoszczowic z medalem na V Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie

ach
Drużyna ULKS Włoszczowice zdobyła trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie. Na zdjęciu wraz z trenerem Grzegorzem Woźniczko.
Drużyna chłopców Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Włoszczowice zdobyła brązowy medal na V Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie.

Mistrzostwa zorganizowano 17 i 18 września w Zgierzu. Wystartowała rekordowa ilość zawodników - ogółem było ich aż 284 z 49 klubów, w dwóch kategoriach wiekowych: młodzik i młodzik starszy, dziewcząt i chłopców. ULKS Włoszczowice pod okiem trenera Grzegorza Woźniczko reprezentowało 8 zawodników. Młodziczki: Dominika Czechowska, młodziczki starsze: Eliza Starula i Eliza Suchorab, młodzicy: Michał Bochniak, Szymon Czechowski, Paweł Wójcik, młodzicy starsi: Babiarski Jakub, Parlicki Karol

Drużyna chłopców młodzik w składzie: Michał Bochniak, Szymon Czechowski, Paweł Wójcik zakończyła Mistrzostwa na III miejscu zdobywając brązowe medale i tytuł II w-ce Mistrzów Polski. Należy podkreślić, że to drugi medal Mistrzostw Polski tych zawodników. Pierwszy również brązowy zdobyli w Halowych Mistrzostwach Polski w Głuchołazach.