Dwa brązowe medale zapaśniczek Znicza Podzamcze Chęcińskie

/dor/
Dwa brązowe medale zdobyły zawodniczki Znicza Podzamcze Chęcińskie na Mistrzostwach Polski Juniorek w zapasach, które odbyły się w Siedlcach.

Po "brąz" sięgnęły Justyna Staniak w wadze do 59 kg oraz Małgorzata Król w kategorii do 63 kg. Na piątych pozycjach uplasowały się Małgorzata Mierzwa ze Znicza w wadze 72 kg oraz Magdalena Owsińska z Madeja Ociesęki w kategorii 51 kg.

Inne punktowane miejsca: 72 kg: 8. Ilona Chrabąszcz (Znicz), 59 kg: 8. Karolina Arak (Znicz). Drużynowo Znicz zajął szóste miejsce w gronie 30 klubów z dorobkiem 27 punktów, Madej uplasował się na 20. pozycji - zgromadził 6 punktów.

- Cieszą medale Justyny i Małgosi. Obydwie nasze zawodniczki mają szanse na występ na mistrzostwach świata juniorek. Walczą o wyjazd na tę imprezę ze swoimi najgroźniejszymi rywalkami - powiedział Czesław Zaborski, trener Znicza Podzamcze Chęcińskie.