Dwa gole Przemka Trytko w Kazachstanie

(SAW)
Przemek Trytko.
Przemek Trytko. Sławomir Stachura
Były napastnik Korony Kielce Przemysław Trytko zdobył swoją drugą i trzecią bramkę w barwach kazachskiej FK Atyrau Trytko przeniósł się z Kielc do Kazachstanu w zimowej przerwie.

W ostatnim meczu z Ordabasy Szymkent drużyna Przemka - FK Atyrau zremisowała 2:2, a były piłkarz Korony Kielce strzelał gole w 45 i 86 minucie. Rozegrał całe spotkanie.

FK Atyrau zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli ekstraklasy Kazachstanu, w której rywalizuje 12 drużyn. Trytko podpisał kontrakt z FK Atyrau do listopada 2016 roku, a więc do zakończenia sezonu.