Dwa medale skarżyskich sztangistów w Tarnobrzegu

/PST/
Trzech skarżyszczan wystartowało w Nadwiślańskim Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Bartosz 2014 w Tarnobrzegu.

Na najwyższym stopniu podium stanął weteran Włodzimierz Żmijewski, który triumfował w swej kategorii z wynikiem 75 kilogramów i został wybrany Wojownikiem Turnieju.

Trzecie miejsce w kategorii powyżej 120 kilogramów zajął Rafał Lipka, który wycisnął 165 kilogramów. Na siódmej pozycji uplasował się Kamil Gołębiewski w kategori do 66 kilogramów, osiągnął rezultat 110 kilogramów. Wszyscy trzej skarżyszczanie reprezentują Kobrę Jass Kościan. Teraz przygotowują się do Pucharu Śląska i Mistrzostw Polski w trójboju siłowym.