Dwa medale zapaśniczek Czarnych Połaniec na mistrzostwach w Piotrkowie Trybunalskim [ZDJĘCIA]

dor
Trener Tadeusz Szkwarek z zapaśniczkami Czarnych Połaniec.
Trener Tadeusz Szkwarek z zapaśniczkami Czarnych Połaniec. Fot. Archiwum klubu
Udanie rozpoczęli jesienny sezon startowy zapaśnicy Czarnych Połaniec. Z dobrej strony pokazali się na zawodach w Piotrkowie Trybunalskim.

W dniach 7-9 września w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych młodziczek, kadetek, juniorek do 23 lat w zapasach kobiet. Organizatorem mistrzostw było Krajowe Zrzeszenie LZS i ZKS Piotrków Trybunalski.
Medalistami mistrzostw zostały Natalia Gwóźdź I Alicja Przekota.
W klasyfikacji indywidualnej młodziczek zapaśniczki z Połańca zajęły następujące miejsca:
1. miejsce i złoty medal w kategorii wagowej do 39 kilogramów - Natalia Gwóźdź
5. miejsce w kategorii do 54 kilogramów - Natalia Przekota, 8-miejsce Martyna Biskup, 9-miejsce Monika Laska.
W klasyfikacji indywidualnej kadetek nasze zapaśniczki uplasowały się na następujących pozycjach:
3. miejsce i brązowy medal w kategorii do 46 kilogramów - Alicja Przekota.
5. miejsce w kategorii do 65 kilogramów - Oliwia Szewczyk.

W klasyfikacji drużynowej młodziczek na 23 startujące reprezentacje klubowe, Połaniec uplasował się na 9 miejscu.
W klasyfikacji drużynowej kadetek wśród 21 startujących reprezentacji klubowych, Czarni zajęli 10 miejsce.
Sukcesy indywidualne podopiecznych Wiktora Skrobacza oraz wszystkich reprezentacji klubowych z województwa świętokrzyskiego, przyczyniły się do uzyskania w punktacji wojewódzkiej trzeciego miejsca w Polsce, przed nami sklasyfikowani zostali - na 2. miejscu województwo lubelskie, a na 1. miejscu województwo zachodniopomorskie.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!