Dwa medale zapaśniczek Guliwera na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach [ZDJĘCIA]

dor
Zapaśniczki Guliwera wywalczyły dwa medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach. Fot. Archiwum prywatne
Znakomita forma oraz determinacja i wola walki to cechy, które pozwoliły zawodniczkom Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Guliwer” stanąć na podium XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Lubelskie 2020 w Zapasach Kobiet.

Wiktoria Płaczkowska wywalczyła złoto, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski Kadetek na rok 2020 ( kategoria wagowa 61 kg.).

Klaudia Hajdenrajch, po bardzo wyrównanych walkach, sięgnęła po brąz( kategoria wagowa 69 kg.).

W klasyfikacji drużynowej ULKS Guliwer uplasował się na VII miejscu.