Dwanaście medali dla Klubu Karate Kyokushin "Chikara" na zawodach IKO Nakamura w Limanowej. Zobacz zdjęcia

Wojciech Buras
Zawodnicy Klubu Karate Kyokushin "Chikara" zdobyli 12 medali na zawodach w Limanowej. Zobacz więcej zdjęć Klub Karate Kyokushin "Chikara"
Kielecki Klub Karate Kyokushin "Chikara" zdobył dwanaście medali na zawodach IKO Nakamura Polish Open Limanowa 2023. Do walki o czołowe lokaty stanęło ponad 450 zawodników z 60 klubów. Reprezentanci stolicy województwa świętokrzyskiego zajęli 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Dwanaście medali dla klubu karate z Kielc

W minioną sobotę, 28 października zawodnicy Klubu Karate Kyokushin "Chikara" zdobyli dwanaście medali w swoich kategoriach na zawodach IKO Nakamura Polish Open Limanowa 2023. Zdobycze dały kieleckiemu zespołowi trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej całej imprezy. Gośćmi specjalnymi w Limanowej byli Sensei Genki Kamel i Sensei Yuya Konishi, którzy wzięli udział w Super Fighter. Do walki o medale stanęło ponad 450 zawodników z 60 klubów.

Zobacz zdjęcia

Złote medale zdobyli: Wiktoria Gołda, Kaja Brelak, Gabriela Kurczynska, Stanisław Piotrowicz, Dawid Matuszewski i Mateusz Szymkiewicz. Wszyscy z nich startowali w kategorii kumite.

Srebro przywieźli Oskar Starek (kumite) i Eliza Wiska (kata), natomiast brąz przypadł dla Aleksandry Pitek (kumite), Andrzeja Krzysztofika (kumite), Oskara Białka (kumite) i Alana Szpaka (kumite).