Dwie przegrane KSZO 1929 (video, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Rafał Soboń
Dwa spotkania kontrolne rozegrali w miniony piątek piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec. Oba niestety przegrali.

Trener Rafał Lasocki podzielił zawodników z szerokiej kadry na dwie "jedenastki". Pierwsza zmierzyła się z trzecioligowym Orliczem Suchedniów. Po okresie naporu gości, niespodziewanie w 8. minucie gry to ostrowczanie objęli prowadzenie po sprytnym strzale Kamila Cholewińskiego. Po zmianie stron do remisu doprowadził Maciej Banaczkowski, a zwycięskiego gola dla Orlicza na cztery minuty przed końcem spotkania strzelił Kamil Armata.

W drugim sparingu tego dnia rywalami ostrowczan była czwartoligowa Wisła Sandomierz. Po bramkach Tomasza Żelazowskiego, Jarosława Pacholarza, Mateusza Michalskiego i Zbigniewa Warzochy goście wygrali 4:0.

KSZO 1929 Ostrowiec - Orlicz Suchedniów 1:2 (1:0)

Bramki: Kamil Cholewiński - Maciej Banaczkowski 52, Kamil Armata 86

KSZO 1929: Duda - Szafirowski, Cebula, Gruszka, Cieślik, Mazepa, Gajewski, Kotwa, Dynarek, Cholewiński, Skarliński

KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 0:4 (0:2)

Bramki: Tomasz Żelazowski 9, Jarosław Pacholarz 38, Mateusz Michalski 63, Zbigniew Warzocha 69

KSZO 1929: Jabłoński - Gębusia, Lasocki, Dylewski, Sarna, Zając, Kijanka, Ćwik, Czaja, Czerwiński, Kosowski