Dzień Otwartej Furty Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Zjawiło się tysiące osób (zdjęcia)

GOPZaktualizowano 
W Dniu Otwartej Furty uczestniczyło kilka tysięcy  osób z całej diecezji.
W Dniu Otwartej Furty uczestniczyło kilka tysięcy osób z całej diecezji. Małgorzata Płaza
Kilka tysięcy odwiedziło w sobotę Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu. Dzień Otwartej Furty to wyjątkowa okazja, żeby zajrzeć za seminaryjne mury i zobaczyć, jak żyją i jak uczą się przyszli księża. Ale to także okazja do wspólnej zabawy. Klerycy przygotowali dla swoich gości mnóstwo atrakcji.

Dzień Otwartej Furty w Seminarium w Sandomierzu

Wspólną zabawę poprzedziła msza święta w katedrze, której przewodniczył biskup Krzysztof Nitkiewicz. W czasie Liturgii symbole Światowych Dni Młodzieży, nawiedzające w ostatnich dniach parafie diecezji sandomierskiej, zostały przekazane przedstawicielom diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Po modlitwie w ogrodach seminaryjnych rozpoczął się wielki piknik z atrakcjami. Odbyły się rozgrywki sportowe. Na dzieci czekały zjeżdżalnie, trampoliny i kule wodne. Każdy mógł spróbować przysmaków z seminaryjnej kuchni - bigosu i kiełbasek z grilla, przygotowywanych przez samych kleryków. W budynku działała kawiarnia.

Oblężenie przeżywała loteria fantowa. Każdy los wygrywał. Były także stoiska z rękodziełem artystycznym.
Zainteresowani mogli zwiedzić gmach seminarium, zajrzeć do sal wykładowych i kleryckich pokoi. W jednej z auli zorganizowano wystawę misyjną z eksponatami przekazanymi przez księży misjonarzy z diecezji sandomierskiej. Oprowadzał po niej ksiądz Daniel Koryciński.

Jak co roku, Dniu Otwartej Furty towarzyszyły koncerty. Wystąpiły zespoły artystyczne "Trio z Rio" oraz "Testimonium". Spotkanie zakończyło się nabożeństwem majowym w kościele św. Michała.

- Chcemy aby w czasie tego spotkania każdy poczuł się dobrze, by ten dzień był swego rodzaju darem, a także dniem powołaniowym, kiedy to wielu młodych będzie miało okazje popatrzeć za mury seminaryjne i zapytać - a może i mnie Pan Jezus powołuje? Pragniemy także przybliżyć postacie świątobliwych kapłanów, pośród których są między innymi ci, których nazwiska są umieszczone na tablicy przy wejściu do seminarium, jak również: sługa Boży ksiądz Wincenty Granat, biskup Piotr Gołębiowski i ksiądz Stanisław Sudoł - powiedział ksiądz Jan Biedroń, rektor Wyższego Seminarium Duchownego.
Dzień Otwartej Furty w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu organizowany został po raz piętnasty.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 13

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

k
krokus

Zaciąłeś się "autysto". Wszystko ma swój koniec. Nawet głupota

N
Nasławski

Otwarcie piekieł nastąpiło!!!!!!!!!!!

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 8:

 

KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW podobnie jak Najświętsze proPOZYCJE i Święte Afery serwuje pozostałe WIELKIE TAJEMNICE (z)BAWIENIA – OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA.

Poczynając od AXCELENCJI, a na podrzędnym ksieŻULKU kończąc robią sobie PiSanki (czyli jaja) ze wszystkiego.

 

OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA wygląda nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i mają ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI.

W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:

 

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ;
2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu;

3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego...

z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: nie bo nie!
2) Piekło – Piekarnia Kościelna;
3) Czyściec – Pralnia Kościelna.

I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”

 

(z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

 

Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

 

AXCELENCJE z ksieŻULAMI (w)MAWIAJĄC ino (z)BAWIENIE mają świadomość UZALEŻNIANIA LUDZI OD (z)BAWIENIA, a później ino EKSKOMUNIKA bez żadnego ODWYKU i zwykłe CIERPIENIA PSYCHICZNE (w mniemaniu AXCELENCJI duchowe) zamkniętymi, a wcześniej (w)MAWIANYMI od dziecka BR'AMA'MI (z)BA'WIE'NIA!

 

BISKUPI i ksieŻULKI z powodzeniem mogą ODPRAWIAĆ jeszcze na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają!

Kontynuując wielką szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PDEOlino!

 

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

 

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

 

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

 

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

 

(PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.  i ASC )

 

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 7:

 

12) „FAKT” z dn. 22.IV.2015 r. w artyKULe: „Polski biskup alkoholik zwierza się z pijaństwa” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

To przecież BISKUPI Biskupa Piotrka JARECKIEGO zamiast na OPDWYK wysłali do USA – tam Go nikt NIE ZNA i już wrócił?

Nie on jeden pokazał jak trudna jest droga (z)BAWIENIA po Krwi Pańskiej Strong!

Wszystko to pokazuje, ze BÓG NIE ISTNIEJE, JEZUSA NIE MA i innych pierdół (z)BAWIENIA TEŻ, a wszystko uważane za SŁOWO BOŻE to zwykła FIKCJA, za która CZARNI są w stanie „ŁEB UPIER***LIĆ”!

Sprawdza się też do OBŁEDU cytowana KSIĘGA (z)BAWIENIA „BUBLIA”: „BOGA NIKT NIGDY NIE WIDZIAŁ...” (J. 1; 18)

Watykańską DROGE (z)BAWIENIA idealnie wyjaśniły KABARETY stwierdzeniem, że „BOIMY SIĘ TEGO CZEGO NIE WIDAĆ...”.

Związek nie raz udowadniał, że WATYKAN prowadzi niezła SZKOŁĘ AKTOSRKĄ przygotowującą do odgrywania ino JEDNEJ ROLI – i tak od ponad 2000 Lat!

Wyszedł z tego niezły KABARET (z)BAWIENIA straszący ludzi tym, czego nie widać: BOGA nie widać (J.1; 18) DIABŁA tez nie widać, a każdy BIO się PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA! Ha ha ha … Historia Kościoła bez przerwy pokazuje, że (z)BAWIĄ SIĘ ino AXCELENCJKE z ksieŻULAMI LUDŹMI...

Teraz trudno nawet odróżnić czy to jest KABARET czy (z)BAWIENIE, a może ino ŚMIECH?

 

13) „GAZETA WROCŁAWSKA” z dn. 29.IV.2015 r. w artyKULe: „Wrocław: Kościół uczy się rozmawiać z ludźmi” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Od lat ZWIĄZEK oPiS-ywał poziom POŻAL SIĘ BOŻE we wszystkich typach SZKÓŁ KATOLICKICH z Wyższymi Szkołami Aktorskimi (dawniej SEMINARIA DUCHOWNE).
Uczeń szkoły gastronomicznej lub spożywczej w ciągu KILKU MINUT pojmuje co wychodzi z MIESZANINY WODY Z MĄKĄ oraz z FERMENTACJI OWOCÓW!

KsieŻULKI, późniejsze AXCELENCJE i w końcowej FAZIE (z)BAWIENIA nawet OJCIEC ŚW.(irnięty) studiują to 5 lat!, a jak komuś w pałę to nie wejdzie ma do dyspozycji KULejne psychoPATyczne lata (z)BAWIENIA aż do prof.(anata) WŁĄCZNIE!

Po takiej EDUKACJI (z)BAWIENIA wychodzi nawet OJCU ŚW.(irniętemu) KREW PAŃSKA, a nie wino! Oraz CIAŁO PAŃSKIE, a nie wyrób piekarniczy!

Żeby to wszystko pojąć NA TRZEŹWO potrzebne są ZIOŁA (z)BAWIENIA, w tym przypadku MARYCHA, ino czemu jeszcze nie NAJŚWIĘTSZA MARYCHA DZIEWICA, po której wszyscy są WNIEBOWZIĘCI i pokazują jak wygląda (z)BAWIENIE?

Ciekawe czy ksieŻULE wciągają NA DROGĘ (z)BAWIENIA ino CUDZE DZIECI w randze np. Ministrantów czy SWOJE Księżątka też? Przecież to ŚW.(irtniete) DE'BI'LE jak KURIA JEGO MAĆ!

Nie na darmo zwierzał się Biskup Piotr JARECKI, że ALKOHOL był dla NIEGO (z)BAWIENIEM w tworzeniu BOSKICH PIERDÓL (z)BAWIENIA!

NA TRZEŹWO TRUDNO TO POJĄĆ i nawet dzieci 1-wszo KOMUNIJNE zapier...niczają wszystko NA PAMIĘĆ, a AXCELENCJOM, księŻULOM i ZAKONNICOM IDZIE JAK Z PŁATKA!

 

Pokazuje to jedynie psychoPATyczny poziom intelektualny odzwierciedlony w katolickich stopniach naukowych:

1) mgr - to BA'R'ANEK - skrót BA'RAN.

2) dr - to BA'R'ANEK BOŻY - skrót BA'RAN. B.

3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.

4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

 

Po takiej EDUKACJI (z)BAWIENIA można jedynie mieć NIEUSTAJACĄ APOKALIPSĘ niczym ŚW.(irnięty) Jan, a w niej tworzyć IMAGE Ducha ŚW.(irniętego) pod Postacią KULoPATwy pokazującej jak AMINENCJE z ksieŻULAMI wyprowadziły LUD BOŻY W POLE!

Dla wszystkich więc DYPLOMATOŁKÓW Hab.(itowych) Związek serwuje bukiet kąKULi – jest to biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w spetkaKULarnej BIOTECHNO...

 

Jak „KOŚCIÓŁ” rozmawiał z ludźmi?

W czasie reKOLEKCJI (z)BAWIENIA ksieŻULO MISS...jonasz darł mordę z Ambony do wszystkich RODZICÓW i dorosłych, którzy odważyli się przyjść na nauki PEDOgogiczne!

To nie było biblijne „PRZYJACIELU PO COŚ PRZYSZEDŁ” (Mt. 26, 50) ino słowa (z)BAWIENIA, po których można się było SPALIĆ ZE WSTYDU „po coś przyszedł”! Jeśli ktoś liczy na zmiany – to zmiany NIE BĘDZIE w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Jak, poczynając od OJCA ŚW.(irniętego) i na podrzędnym ksieŻULKU kończąc mogli UCZYĆ skoro sami NIC NIE UMIĄ w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA? - Przecież to zwykłe DE'BI'LE jak KURIA JEGO MAĆ!

 

14) TVP 1 w programie Tomasza Sekielskiego „PO PROSTU” z dn. 29.IV.2015 r. oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

W tym odcinku przedstawia Święte Orgie w wydaniu ksieŻULI i AXCELENCJI.

Po obejrzeniu nie trzeba nawet długo myśleć, że ksieŻULKI porwaną DZIEWCZYN(k)Ę zaPEDOfilowali NA SMIERĆ! Czemu dał wyraz obecnie panujący OJCIEC ŚW.(irniety) FRANEK (z)BAWICIEL stwierdzając Wniebowzięty, że ONA JEST W NIEBIE!

Nie ma się czemu dziwić, bo sam FRANEK (z)BAWICIEL z Watykanu wyznał „FAKT”owi (5.XII.2013 r.) niczym na Świętej Spowiedzi, że za swoich czasów studenckich był BRAMKARZEM w BURDELU Boskiego BUENOS!, a Jego poprzednicy tez lepsi nie byli – np. JP 2 (ŚWIĘTY) miał kochankę Irenę Kinaszewską, a z Nią syna ADAMA;

w google wystarczy wpisać: BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i można podziwiać jak SZKOP XVI chce (z)BAWIĆ watykańską Kardynalicję dowcipem o waleniu konia!

Wcześniej – Święta INKWIZYCJA trwająca od XIII do XIX wieku sterowana przez PAPIEŻY i BISKUPÓW; później OJCIEC ŚW.(irniety) PIUS IX chory na EPILEPSJĘ zasłynął jako FABRYKANT DOGMATÓW (z)BAWIENIA, których nikt nie WYPROSTOWAŁ do chwili obecnej pokazując jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA może wszystkich (z)BAWIĆ!

Nawet nie ma na co liczyć, że UMIŁOWANI NASTĘPCY Umiłowanych Poprzedników będą lepsi – same DE'BI'LE!

 

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

 

 

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 5:

 

6) „ECHO DNIA” z dn. 8.IV.2015 r. a wrtyKULe: „Dyrektor I Liceum w Skarżysku nie wyraził zgody na pojawienie się w szkole symboli Światowych” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Ludzie mają dość wpier...lania się CZARNEGO BETONU wszędzie, gdzie ino możliwe i wszelkiego typu HOMILII (z)BAWIENIA, w czasie których (z)BAWIĄ SIĘ inio księŻULE LUDŹMI.

I tu KULejny EKSPERYMENT NAUKOWY – za żaden usunięty Krzyż czyli ZNAK (w)MAWIANEGO WIECZNEGO (z)BAWIENIA nikomu do tej pory nycz się nie stało, a ino SPECJALISTOM OD JEDNEJ ino Książki – KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII” regularnie ODBIJA SZAJBA!

Taki jest finał „NIE-boskiej KOMEDII” obrazującej WIECZNĄ WALKĘ KOŚCIOŁA z SZATANEM czyli j walki między PEDAGOGAMI, a PEDOgogami!

 

7) „GAZETA WROCŁAWSKA” z dn. 13.IV.2015 r. w artyKULe: „Wrocław: Tysiąc złotych za działkę wartą 92 tys. To cena dla Kościoła” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. Obnaża to Boski Interes pokazując prawdziwą (s)CENĘ (z)BAWIENIA, która płaci CAŁY NARÓD utrzymując i lecząc CZARNĄ SCHIZOFRENIĘ.

Po głośnej AFERZE GRUNTOWEJ (2007 r.) zanosi się na KOLEJNY PRZEKRĘT, a ksieŻULO z Boskim Uśmiechem nawet nie powie NARODOWI „BÓG ZAPŁAĆ” ino podpier...niczy, bo to MU SIĘ NALEŻY! Tylko za co? Za (z)BAWIENIE? Z tego wszystkiego (z)BAWIĄ się na każdym kroku AMINENCJE z księŻULAMI LUDŹMI. Ha ha ha ha... Dziwne tylko, że CMENTARZE są ino dla WYBRANYCH...
 

8) „SUPEREXPRESS” z dn. 13.IV.2015 r. w artyKULe: „Proboszcz z Ceranowa chce zgarnąć cudzą działkę. Pan Zbigniew będzie musiał mieszkać wśród GROBOWCÓW „ oPiS-uje PEDOgogiczną ROLE KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

To trzeba PRZECZYTAĆ, a nie jest to jedyny przypadek jak CZARNI dopier...niczają LUDZIOM, nawet własnym RODZINOM...

Pokazuje to również ZWYRODNIAŁE SKUTKI nagłaśnianych w owym czasie DEKLARACJI WIA(g)RY I SUMIENIA podpisywanych przez PEDAgogów, LEKARZY, PRAWNIKÓW... i inne zawody – oprócz BISKPÓW i księŻULI.

Widać gołym okiem, że to Czarne DE'BI'LE!

 

9) „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 14.IV.2015 r. w artyKULe: „Pierwsza komunia święta 2015: Życzenia na komunię - piękne, religijne, rymowane ” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAIENIA.

Jest to Święty Przykład jak wygląda (z)BAWIENIE – (z)BAWIĄ SIĘ ino ksieŻULE CUDZYMI DZIEĆMI (nie swoimi) w czasie przygotowań do I-wszej Spowiedzi i I-wszej KOMUNII ŚWIĘTEJ, a wspomnienia pozostają rzeczywiście NA CAŁE ŻYCIE – o czym informują media podając dane personale ksieŻULI RŻNĄCYCH DZIECI z finałem w sądzie!

Czy KOMUNIJNE WSPOMNIENIA są w stanie przebić proPO,ZY,CJE (z)BAWIENIA od lat publikowane przez Związek tego nawet Pan Bóg nie wie.

Najnowsza Historia Kościoła została odnotowana w prasie:

„FAKT” z dn. 23.II.2015 r. w 3 artyKULe: „Ksiądz molestował 9-latę podczas przygotowań do pierwszej komunii?” oraz „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 23.II.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz molestował uczennicę podczas przygotowań do pierwszej komunii?” poświecił trochę uwagi dla PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. 

Związek od X – lat publikuje obowiązujące w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA pro'PO'ZY'CJE (z)BAWIENIA i od lat tez one nie tracą na AKTUALNOSCI, a jedynie OMOTANI SILNĄ WIA(g)RĄ RODZICE TRACA DZIEWICE NA DRODZE (z)BAWIENIA!

ksieŻULO SIĘ (z)BAWIŁ, a ona GRZESZYŁA i chodziła do SPOWIEDZI czyli (o)BŁĘDNE KOŁO (z)BAWIENIA!, a ksieŻULO składał na Ołtarzach Pańskich NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie, groził rękami grzesznikom, nawet Rodzicom NAJŚWIETSZYCH OFIAR PEDO Błogosławił, Rozgrzeszał, UDZIELAŁ KOMUNII SW.(irniętej), a po KOMUNII tymi samymi Święconymi Rękami PEDO, PEDO i … PEDO! Jednym słowem księŻULKI z AMINENCJAMI mają nie tylko ZŁOTE KIELICHY ale i ZŁOTE RĄCZKI!Rodzice zaś Dziękując Bogu za (z)BAWIENIE śpiewali Nabożne Pieśni, z których jedna tak PEDO: „Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE...”. KsięŻULO Śpiewał: „OTO WIELKA TAJEMNICA WIA(g)RY” , a Rodzic(e) tak pedo: „GŁOSIMY...” HA ha ha...

Ciekawe czy PEDO uprawiali przy Sakramentalnych PEDO Przebojach:

1) „KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ POŚWIECIE, BRAŁEŚ DZIATECZKI W OBJĘCIA

SWE...”

2) „NIE ZABRANIAJCIE IM”, który tak PEDO:

„Zmęczony był Jezus gdy dzieci wesołe

prosiły by im Błogosławił.

Przegnać pragnęli je Apostołowie, a Pan wtedy Pedo tak:

„Nie zabraniajcie im przychodzić do mnie...” - wszystko dostępne na youtube...,

a może też cytował do obłędu słowa samego JEZUSA (z)BAWICIELA zawarte w KSIĘDZE (z)BAWIENIA „BUBLII”: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE DO NICH NALEŻY KÓRESTWO NIEBIESKIE / BOŻE”! (Łk. 18, 16; Mk. 10, 14...).

Tak wyglądają „DZIEJE GRZECHU” NA DRODZE (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA – (z)BAWIĄ SIE INO AMINENCJE z ksieŻULAMI tylko szkoda, że CUDZYMI DZIEĆMI, a nie swoimi – bo KSIĘŻĄTEK (wyjaśnienie dla AMINENCJI: KSIEŻĄTKA to dzieci Księży Ha ha ha...) też nie brakuje! Widać gołym okiem, że to DE'BI'LE jak KURIA JEGO MAĆ!

 

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 4:

 

4} Organizowany przez Brata Jarosława MARSZ 13.XII.2014 r. chorobliwie Obrazujący FAŁSZERSTWA WYBORCZE i wtórujący mu BISKUPI wygląda na prawdziwą DROGĘ KRZYŻOWA po władzę w NAJŚWIETSZEJ OJCZYŹNIE i nieustające GORZKIE ŻALE za PRZEGRYWANE WYBORY.

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOSCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

12) Ostatnia walka SYNODALNA Papcia FRNAKA z Watykanu (październik 2014) o HOMO i ROZWODNIKÓW wygląda na Świętą Tradycyjną SZOPKĘ – przecież polski (a ilu na świecie) Abp Juliusz PETZ z Poznania PEDAŁOWAŁ KLERYKÓW na DRODZE (z)BAWIENIA (rok 2012) głosząc wszystkim SŁOWO BOŻE z „wyższej”półki... i wszystkim BŁOGOSŁAWIŁ HÓJNĄ RĘKA! I ze szczerego SERCA...

Jakby nie spojrzeć – SAME DE'BI'LE!

Jak w takim Boskim wydaniu wygląda DEKALOG skoro kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: „NIE PIER...OL”! („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa...”;”nie pożądaj żony...”), a poczynając od Watykanu wszyscy NIEŹLE PIER...lą z AMBON, od OŁTARZY, w KONFESJONAŁACH i … i w RERALU! W google wystarczy wpisać BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i … i (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW” ino kto odpowie „AMEN” w pustym Kościele?

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystrczyło wpisać BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drzwiami i oknami i to w digital, gdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegoś kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawet ŚWIĘT(ojebliw)YM!

 

Po publicznym ataku ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ PEDOgogcznej ROLI KOŚCIOŁA mającego swą KULminację 6 stycznia AMINENCJE pokazały, że MAJA WSZYSTKO WIELKIE (Gwiazdy, kadzielnice i inne pier...doły (z)BAWIENIA, ze jest ich nawet MILIONY).

Związek wychodząc naprzeciw DRODZE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA ośmiesza przedstawianą SZOPKĘ oczekując KIEDY AXCELENCJE POKAŻĄ MILIONOWE PRZEKRĘTY, a suma jest większa NIŻ WSZYTKIE POCHODY organizowane 6 stycznia, a na ten temat PANUJE ŚWIĘTY SPOKÓJ.

 

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) ksiądz zgwałcił;

2) ksiądz zabił;

3) ksiądz pobił;

4) ksiądz pedofil

5) ksiądz okradł...

6) kochanka księdza;

7) afery kościoła katolickiego;

8) grzechy polaków;

a GÓRALOM tak (w)MÓWILI O (z)BAWIENIU ustawiając nawet ŚW.(irniety) ZNAK (z)BAWIENIA na Giewoncie, że GÓRALE bez BOGA ANI RUSZ!

Tak wyglądają OWOCE SILNEJ WIA(g)RY równie (w)MAWIANE jak (z)BAWIENIE!

Za przysłowiowe parę dni miesiąc maj i OKRES KULejnego (z)BAWIENIA Pierwszymi KOMUNIAMI i... i znów GÓRALE (i nie tylko) nie będą wiedzieć ile DZIECI ZERŻNĘŁY ksieŻULE w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA! Tak działa (w)MAWIANA TAJEMNICA SPOWIEDZI – ludzie ze strachu MAJĄ ZAMKNIETE GĘBY,a księŻULE oPiS-ują GRZECHY POLAKÓW w prasie! (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

W tej sytuacji GÓRALOM pozostało ino pobożne życzenie: „SZCZĘŚĆ BORze”!

 

5) „DZIENNIK BAŁTYCKI” z dn. 8.IV.2015 r. w artyKULe: „Ostra krytyka sądu w sprawie Stella Maris” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

To trzeba PRZECZYTAĆ i modlić się gorąco: „SZCZĘŚĆ BORze”!; „BORze RATUJ”; „BORze PROWADŹ”..., a AMINENCJE w przypływie HUMORU (z)BAWIENIA nawet nie powiedzą NARODOWI „BÓG ZAPŁAĆ”! - jak do tej pory taki CUD się nie zdarzył...

 

 

 

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 3:

 

Tak wygląda CZARNY ZAMACH STANU obiecujący WSZYSTKIM (z)BAWIENIE, a prezydent

R.P. Bronisław KOMOROWSKI na początki swojej kampanii prezydenckiej przestrzegał aby NIE WIERZYĆ tym, co obiecują ustawę o „SZCZĘŚCIU, ZDROWIU i POMYSLNOŚCI”.

Czy ktoś UWIERZYŁ prezydentowi, czy dalej GURU bierze SILNA WIA(g)RA i CZYNI CUDA?

 

Jeszcze NIKT NIKOMU nie zrobił takiej WODY (Święconej ) z mózgu jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA pod wodzą OJCA ŚW.(irnietego)!

 

4) „SUPEREXPRESS” z dn. 8.IV.2015 r. w artyKULe: „Proboszcz-oszust wyłudził pieniądze od górali i uciekł! Zostawił milionowe długi” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA pokazując to, co Związek ujął w słowo niczym HOMILIE (z)BAWIENIA – (z)BAWIĄ SIĘ INO ksieŻULE z BISKUPAMI, tylko szkoda, ze LUDŹMI.

Od lat też Związek przypomina ŚW.(irnięte) AFERY (z)BAWIENIA:

 

Jak pokazuje Historia Kościoła ksieŻULKI nie kradną jak złodziej w Kościołach drobnych sum i nie uciekają przez okna, po rynnach..., ale jak PODPIER...LĄ to grube MILIONY, a wychodząc DRZWIAMI z uśmiechem (z)BAWIENIA mówiąc wszystkim „SZCZĘŚĆ BOŻE”!:

 

1) Salezjanie z Lubina budując Kościół nie spłacili 100 mln. Dostając 8 lat pier'dl'a, a sprawa dotyczy lat 1999!

 

2) słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r. – przekręt na 25 mln!.;

3) popularna AFERA GRUNTOWA z odzyskiwaniem MAJĄTKU KOSCILENEGO i przekręt na 24 mln! (rok 2007);

4) rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

 

5) 6.XII.2013 r. - media informują o ŁADUNKACH WYBUCHOWYCH w Ministerstwach!

Po tym fakcie były już Minister KULtury sypał forsę niczym MANNĘ Z NIEBA na budowę Świątyni OPATRZNOSCI BOŻEJ... Trudno powiedzieć, że nycz się nie stało!

 

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.IV.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz narobił długów, a komornik zajął parafię! Plebania pójdzie pod młotek?" .

 

7) Do tego pozostałe AFERY (z)BAWIENIA od PEDO po KOCHANKI Bisupów, keięŻULI i DZICIATE ZAKONNICE pokazują złudną DROGE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, na której (z)BAWIĄ SIĘ ino Axcelencje z ksieŻULAMI i ZAKONNCIAMI LUDŹMI – tak realizowana jest obietnica WIECZNEGO (z)BAWIENIA!

 

W Boskim ZAPĘDZIE (z)BAWIENIA polski reżyser Krzysztof ZANUSSI w Bochotnicy rozpoczął budowę KOŚCIOŁA i brakuje mu 300 tys. do końca, w KRAŚNIKU Lud Boży sterowany przez księŻULA domaga się publicznej KASY NA DACH KOŚCIOŁA!, a Historia Kościoła znowu pokazała swoje ROGI i były Prymas Polski ks. kard. Józef GLEMP „:rąbał” państwową kasę na budowę Świątyni OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Znany fakt złamanej ręki Premiera Jarosława Kaczyńskiego, który uchwalił w sejmie 20 mln. Na Świątynie, a nie wpłacił. wKULwiło to Glempa Prymasa i przejechał KACZYŃSKIEGO tak, że lecąc na łeb, na szyję nie zdążył nawet krzyknąć „BORze RATUJ”! - rok 2007.

 

8) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" …

9) Wstępem do PEDOafery były OTRZĘSINY w Gimnazjum SALEZJAŃSKIM z LUBINA (IX. 2012 r.) ...

10) Od wakacji 2013 r. PEDO afera w wydaniu Aminencji i ksieŻULI...

11) Od marca 2014 r. przypomniana z lat 1980-tych spektaKULarnie psychoPATyczna afera z Karolem WOJTYŁA, KOCHANKĄ i synem ADASIEM. W google wystarczy wpisać hasła:

 

1} irena kinaszewska (kochanka Świętego JP 2 i syn Adam)

2} N'U'N T'UB'E (opuszczając znaki między literami.

 

12) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł chodzić na KULanach, PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ, a CZARNY BETON POKAŻE JAK WYGLĄDA PRZWDZIWE (z)BAWIENIE NA „WIEKI WIEKÓW”. Spóźniony Hymn „BORze Coś Polskę” nycz nie da, a tradycyjne „SZCZĘŚĆ BORze' czy „BORze RATUJ” stanie się ino Pobożnym Życzeniem naiwnych!

Taka jest i była rola księŻULI KAPELANÓW – rozkład wszystkiego OD ŚRODKA!

Jak wygląda WALKA O NAJŚWIĘTSZĄ R.P. Pokazuje historia:

1} Ekskomunikowana minister zdrowia Ewa KOPACZ za SPRAWĘ AGATY z LUBLINA (X. 2011r.);

2} Ekskomunikowana prezydent Warszawy Hanna GRONKIEWICZ – WALTZ za prof. CHAZANA (VII.2014 r.) ;

3} Awaria samolotu premier R.P. Ewy KOPACZ (X.2014 r.), a w Smoleńsku też była awaria samolotu!

 

 

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 2:

 

3) „ECHO DNIA” z dn. 6.IV.2015 r. w artyKULe: „Jeśli in vitro, to nie komunia? Jakie jest Twoje zdanie” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Trzeba zacząć od początki i brnąć do końca (z)BAWIENIA:

1} ŚW.(irnięta) TEORIA „Zwiastowania” rodem z „BUBLII” nie pozwala na prawdę oscylując w Boskich bajkach uznanych za PRWDĘ (z)BAWIENIA, a konkretnie chodzi oto jak MAŃKA (g)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT!

Jak to się przekłada na rzeczywistość (z)BNAWIENIA?

Nie da się ukryć, że Kościół dysponuje LEKARZAMI, którzy nawet w czasie pracy w szpitalu usłyszeli GŁOS POWOŁANIA i zrealizowali je w WYŻSZYCH SEMINARIACH DUCHOWNYCH otrzymując na drodze Boskiego Awansu tytuł BISKUPA (np. Biskup Henryk HOSER).

Trudno takie zjawisko uznać za NORMALNE jak i samych BISKUPÓW, księŻULI I ZAKONNICE!

Wszystkich słyszących GŁOSY psychiatria traktuje JEDNAKOWO dlaczego więc Sługi Boże stanowią wyjątek?

Jaką DROGĘ (z)BAWIENIA obrał np. Bp. Henryk HOSER (a cała reszta również) zamieniając funkcjonowanie ludzkiego organizmu na: CIAŁO i KREW Pańską oraz Gipsową lub Malowaną ŚW.(irniętą) RODZINĘ, w której do dziś nie wiadomo KOMU MAŃSKA „DAŁA” i kto jest OJCEM JEZUSA!

Oprócz tego nawet Ojciec ŚW.(irniętey) nie odróżnia WINA i produktów PIEKARNICZYCH od KRWI (Pańskiej) i CIAŁA (Pańskiego) odstawiając Watykańską SZOPKĘ (z)BAWIENIA na okrągło!

 

2} Wszystkim Biskupom wypada przypomnieć Boskie Pomysły (z)BAWIENIA jakimi dysponuje KOŚCIÓŁ BOŻY, a są one nieograniczone w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA:

- Rok 2012 i w Poznaniu ksieŻULEK nie wezwał ambulansu do PORODU NA PLEBANII dzięki czemu JEGO POTOMEK NIE PRZEZYŁ (Konkubinie się udało!) i ma Święty Spokój!

W nagrodę, że „ŁEB MU UPIER***LIŁ” BISKUPI wysłali Go na UKRAINĘ zapewniając Mu Święty Spokój Na Wieki Wieków!

I na ten temat w Kościołach panuje Święty Spokój jakby AMINENCJE nabrały w usta Wody Święconej! W google wystarczy wpisać: PORÓD NA PLEBANII i artykułów cała masa niczym Ksiąg w „BUBLII” (z)BAWIENIA.

- Rok 2014 pod nosem OJCA ŚW.(irniętego) FRANKA (z)BAWICIELA ZAKONNICA URODZIŁA DZIECKO i rżnęła GŁUPA przed światem, ze nie wiedziała JAK! (to się stało)!!!

W konsekwencji dała Mu na imię FRANEK na cześć OJCA ŚW.(irniętego) PAPIEŻA FRANKA z WATYKANU! - Na ten temat też panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ!

 

3) Związek przeprowadził szereg EKSPERYMENTÓW NAUKOWYCH, za które nikt się nie brał z obawy przed KARĄ BOSKĄ pokazujących FIKCJE (z)BAWIENIA, na której BAZUJE WATYKAŃSKA FABRYKA CUD(ak)ÓW:

- Czepiając się samego ŚW.(irniętego) Źródła (z)BAWIENIA „BUBLII”, a w niej CUD(ak)ÓW widać, że „CUDÓW NI MA” jak mówi stare polskie przysłowie i nawet sam JEZUS – CUDOTWÓRCA zamieniał JEDNO NA DRUGIE, a nie jak UCZY PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA tworzył COŚ Z NICZEGO! (zamieniał np. WODĘ na WINO, CHORYCH na ZDROWYCH...) nie mógł ino zamienić GŁUPICCH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH!

No i są CUDA(ki)? - „NI MA”!

 

- W czasie nagłaśnianych FESTIWALI NAUKOWYCH, na których swoje stoisko ma nawet KOŚCIÓŁ Związek sprawdził PRAWDZIWOŚĆ PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA i ona się ino potwierdziła – przytaszczyliśmy kilka FLASZEK WODY (5 L każda) z Biedronki i Lidla..., a Czarni Cudowali, Cudowali... i nycz nie wycudowali. Jak WODA BYŁA WODĄ, tak nie chciała ZAMIENIĆ SIĘ W WINO!

Aż strach przyprowadzić tam DE'BI'LI i PIJANYCH bo ŚW.(irnięte) De'BI'LE i tak nycz nie zrobią!

 

- Najświeższym EKSPERYMENTEM był ten z kwietnia 2015 r. i NAGŁAŚNIANE ZMARTWYCHWSTANIE w PiS-ankach zobrazowane!

Część nie WIERNYCH podążąjąca za (w)MAWIANYMI PRAWDAMI SILNEJ WIA(g)RY zapier...niczała z KOSZYCZKAMI DO ŚW.(ięcenia), a Związek WYSZEDŁ z domu i nie doszedł do PUNKTU USŁUGOWEGO serwującego Święcenie!

Po powrocie do domu wszyscy byli Święcie Przekonani, ze to Poświęcone i dzielili się JAKIEM, z którego wyszły niezłe JAJA!

Po życzeniach i pocałunkach (z)BAWIENIA dowiedzieli się, ze to nie ŚWIĘCONE!

Czy ktoś zauważył jakąś RÓŻNICĘ między ŚWIĘCENIEM NA DRODZE (z)BAWIENIA, a BAWIENIEM NIEŚWIECONYM?: - NIE!, ale ta różnica będzie jak CZARNY BETON SIĘ DOWIE – NIKOMU NYCZ SIĘ NIE STANIE ino jak zwykle CZARNYM ODBIJE SZAJBA!

 

- Nie raz CZARNY BETON jako SPECJALIŚCI OD JEDNEJ ino KSIĄŻKI – KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII” pokazywał gdzie ma polski RZĄD. Ogólnie mówiąc to w DooPIE i to Święconej!

Od tragedii SMOLEŃSKIEJ (2010 r.) przed budynkami rządowymi CZARNI ODSTAWIAJĄ ŻYWĄ SZOPKĘ ULICZNĄ w rodzaju EGZORCYZMÓW nie odnoszących żadnych SKUTKÓW.

Ministrowie obejmowani są EKSKOMUNIKĄ (Ewa Kopacz; Hanna Gronkiewicz - Waltz), w KULejce czeka Prezydent KOMOROWSKI...

I tu czas na KULejny EKSPERYMENT NAUKOWY – NIKT NA CZOLE NIE MA NAPISANE, że Czarni wypier...niczyli Go z DROGI (z)BAWIENIA!

Z powodzeniem może chodzić do KOŚCIOŁA i korzystać z serwowanych przez CZARNY BETON SAKRAMNTÓW (z)BAWIENIA – bez SPOWIEDZI oczywiście!

Czy komuś COŚ SIĘ STANIE? - NIE!, a właściwie to tak – CZARNYM SOLIDNIE ODBIJE PALMA!

Dziwne, że wraz z EKSKOMUNIKĄ Z DROGI (z)BAWIENIA nie ma EKSKOMUNIKI z FUNDUSZU KOŚCIELNEGO!!! ino nawet EKSKOMUNIKOWANI PŁACĄ na NARODOWĄ SCHIZOFRENIĘ, a leczenie tego SCHORZENIA JEST KOSZTOWNE i strach pomyśleć co będzie jak przejmie to NFZ! Czarni UMRĄ w Czarnej Rozpaczy nie doczekawszy się w KOLEJCE!

CZARNY BETON bez słowa wypier...nicza z KOŚCIOŁA członków RZĄDU, a rząd nie jest w stanie wypier...lić ze stanowisk WSZYSTKICH ksieŻULI KAPELANÓW skutecznie rozkładających wszystko OD ŚRODKA!

 

A
AUTYŚCI (z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA OTWIERA BRAMY (z)BAWIENIA : cz. 1:

 

 

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i AKADEMIA SZTUK CUDOWNYCH przyglądając się popisom Axcelencji, księŻULI i Zakonnic kroczących DROGĄ (z)BAWIENIA zauważa co następuje:

 

K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC od X – lat informuje kto odpowiedzialny jest za MASAKRĘ ZWIĄZKU od lat 1980 – tych, a są to: AMINENCJA Biskup Bolesław Pylak (ma się dobrze), Jego Kanclerz księŻULO Stanisław ROJEK, ksieŻULO Edward PUEDĘŁKO Rektor KUL-u księŻULO Mieczysław KRĄPIEC z pozostałą ekipą księŻULI i Zakonnic. BiskupKazimerz RYCZAN (od X.2014 r. na Boskiej Emeryturze) z całą ŚW.(irniętą) EKIPĄ księŻULI – w tym księŻULA Jacka WÓJCICKIEGO, księŻULA Kazimierza DZIEŻĘ, który zginął w wypadku samochodowym przez siebie spowodowanym pozostawiając na Wieczną Pamiątkę ciężko ranne osoby... – To w 1994 r. znajomi księŻULE NAPADAŁY NOCĄ na mieszkania i RODZINY ZWIĄZKOWCÓW, ZAKAZAŁY OPALANIA BUDYNKÓW ZIMĄ i wymroziły MAŁE DZIECI, wszystkiemu towarzyszył z WATYKAŃSKIEGO STOŁKA ŚWIĘTY JAN PAWEŁ 2 i Jego podwładny księŻULO Kardynał Józef GLEMP!

Przecież to DE'BIL'E!

 

Skoro tak porządnie walczą z PORNOGRAFIA(!!!) w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA (dawniej NAUCZYCIELSKIEJ...) to w ramach PROTESTU na telebimach wypada PUSZCZAĆ im filmy N'U'N T'U'BE! - ciekawe jak będą wyglądać Biskupi, księŻULE i Zakonnice przy OŁTARZU, na koncertach, Drogach Krzyżowych? I cytować „BUBLIĘ”: „BO BYŁEM NAGI...” (Mt. 25; 36; Mt. 5; 1 – 10)

 

Jak DEMOKRACJA, TO DEMOKRACJA!

 

Przecież to CZARNE BAŁWANY! - powinny stać zawsze w cieniu - na słońcu szybko się rozPUSZCZĄ!

 

Aby dopełnić czarę goryczy w Kielichu (z)BAWIENIA w google należy wpisać:

1) Irena Kinaszewska (Kochanka Świętego JP 2 i syn ADAM);

2) N'U'N T'U'BE – (opuszczając znaki między literami) i oglądać BOŻE CIAŁO i BOŻE CIAŁO....

 

Po wielkich PARADACH (z)BAWIENIA organizowanych 6 stycznia, których zadaniem jest PRZYKRYCIE ŚWIETEGO BU'RD'ELU i AFER nowy rok zaczyna się TRADYCYJNIE obnażając WIECZNĄ SZOPKĘ PEDOgogicznej ROLI KOĆIOŁA zastąpioną w OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA (dawniej Wielki Post) miotaniem się ulicami miast z DROGAMI KRZYŻOWYMI. „Żal duszę ściska”, ze jeszcze GORZKIE ŻALE Odprawiane są w Kościołach, a nie na ulicach!

Jak AMINENCJE z ksieŻULAMI KATOWYŁY LUDZI w mediach przez cały WIELKI TYDZIEŃ widać byłoi w TVP – samego ŚW.(irnietego) JP 2 można się było WYSTRASZYĆ, a oglądały nawet DZIECI.

Widok umierającego przyprawiał o zwykłe TORSJE (z)BAWIENIA, a w mniemaniu księŻULI i AXCELENCJI była „TO WALKA Z BOGIEM, który ODEBRAŁ MU (JP 2) GŁOS”!!!

Watykańska GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC i taką „WALKĘ” przechodzi każdy, a poczynając od OJCA ŚW.(irnietego) bez przerwy z KIMŚ WALCZĄ – aktualnie ZE WSZYSTKIMI oprócz SIEBIE:

 

Wyolbrzymianie wszystkiego w psychoPATycznych POCHODACH (z)BAWIENIA pokazuje jedynie WIELKOŚĆ GŁUPOTY PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA i nycz więcej.

 

Tylko w kwietniu prasa doniosła, a wcześniej też nieźle CUDOWALI:

 

1) „FAKT” z dn. 1.IV.2015 r. w artyKULe: „Rekolekcje grozy. Dzieci mdlały, a ksiądz nie zapewnił karetki” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

To nie pierwszy ani jedyny taki przypadek. W GOOGLE wystarczy wpisać: PORÓD NA PLEBANII i pojawi się cała masa artykułów o ksieŻULKU z POZNANIA, który nie wezwał ambulansu do porodu na Plebanii i dzięki temu Jego POTOMEK NIE PRZEŻYŁ!

Boski Serwis Obsługi Człowieka przewiduje ino POMOC DUCHOWĄ – inne ZAKAZANE!

Widać tu zwykły DE'BI'LI'ZM CZARNEJ SEKTY wykańczającej wszystkich ZA DARMO, a w Ich mniemaniu za „BÓG ZAPŁAĆ” - tak funkcjonował obecnie Święty JP 2! Czy przypadkiem nie są to Akty Świętego Terroru?
Dziwne, że do tej pory NIKT NIE WPROWADZIŁ ZAKAZU organizowania reKOLEKCJI Głupoty bez ZABEZPIECZENIA MEDYCZNEGO!

Drugie dziwne to to, że wystarczy byuć księŻULEM aby mieć uprawnienia DO WSZYSTKIEGO, a nie mieć... ZIELONEGO POJĘCIA O NICZYM ino o (z)BAWIENIU!

 

2) „FAKT” z dn. 2.IV.2015 r. w artyKULe: „Grozi mu więzienie, bo głośno rozmawiał w kościele przez telefon” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

TO TRZEBA PRZECZYTAĆ – takiego (z)BAWIENIA jeszcze nie było na CAŁYM ŚWIECIE.

Szkoda, że nie skorzystali z okazji SW.(irniętego) Triduum i nie skazali GO NA UKRZYZOWANIE – nie takie już CUDA odstawiały AMINENCJE!

To też czeka POLSKĘ po wygranych PiS-owskich WYBORACH PREZYDENCKICH – Stolicę przeniosą na Jasną Górę, a ludzi ino weźmie Jasna Cholera; wymienią dowody osobiste na Książeczki, w których będzie OBRAZEK, a nie fota!; z kranów popłynie WODA ŚWIĘCONA;

na wypadek wojny wszyscy przejdą szKULenie,a raczej reKOLEKCJE Głupoty posługiwania się Bronią Niebieską odmawiając na KULanach „POD TOJĄ OBRONĘ”..., Sędziowie Sprawiedliwi z proKUR(i)Atorami zniewoleni DKLARACJAMI SILNEJ WIA(g)RY i SUMIENIA bez sumienia będą wszystkich KRZYŻOWAĆ; wszelkiego rodzaju marsze zastąpią DROGI KRZYŻOWE i Uliczne GORZKIE ŻALE po KULejnych i OSTAECZNIE PRZEGRANYCH WYBORACH!

Każdy może się zastanowić NA CO NAM JESZCZE PiS DA?, a PiS DA ino na KRZYŻ i „BUBLIĘ”... w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Po co komuś reKOLECJE NARODOWE pokazujące JAK PiS DUCHA SZKOLI?

 

 

M
Maryja Panna z DZIECiątKIE
W dniu 02.05.2015 o 17:39, Gość napisał:

zasłyszane w RADIO MARYJA ...audycje prowadzi o.TADEUSZ,cytuje, CO TO ZA KRAJ !!! JAK TAK MOŻNA !!! KSIĘDZA ARESZTOWAĆ,BISKUPA ARESZTOWAĆ !!! TO NIE DOPUSZCZALNE !!! KSIĘŻA,BISKUPI ODPOWIADAJĄ TYLKO PRZED BOGIEM !!! NIE MOŻNA ARESZTOWAĆ KAPŁANÓW,ZAKAZ !!!o.DYREKTOR prawie krzyczy,wypiwiadając te słowa.po owocach ich poznacie ... Mt 7,20

 

Ale Ma Ryja!

G
Gość

o.Tadeusz ,który wielokrotnie wychwalał pod niebiosa POTĘŻNEGO ZBRODNIARZA SEXUALNEGO abp.WESOŁOWSKIEGO i jego konfratra od eskapad sexualnych ks.GIL,uwielbiali oni onanizować i być onanizowanym przez młodzieńców,nieletnich i dzieci dominikańskie !!!

z anteny RADIA MARYJA 28.09.2013 23:30 wraz z obecnymi w studio posłami PiS, SADURSKA, KOWNACKI, JAWORSKI, odbywa się bohaterska obrona abp.WESOŁOWSKIEGO i ks.GILA, o.TADEUSZ -patrzcie jak kłamią,jak nakłamali na abp.WESOŁOWSKIEGO. A wy w to wierzycie !!! Byłem w Watykanie,rozmawiałem z prokurotorami,nie ma żadnych dowodów !!! Abp.Wesołowski jest nie winny.

do jego słów dołączają się posłowie PiS,JAWORSKI -STOP POMÓWIENIĄ,STOP OBRAŻANIOM,MUSIMY BRONIĆ NASZYCH KAPŁANÓW !!!

drżącym głosem,było to wyraźnie słychać,wyraźna jej niechęć wobec tej sytuacji,ale jednak przystąpiła do obrony TEJŻE KANALI posłanka PiS SADURSKA !!!!

po owocach ich poznacie ... Mt 7,20

~

G
Gość

zasłyszane w RADIO MARYJA ...

audycje prowadzi o.TADEUSZ,cytuje, CO TO ZA KRAJ !!! JAK TAK MOŻNA !!! KSIĘDZA ARESZTOWAĆ,BISKUPA ARESZTOWAĆ !!! TO NIE DOPUSZCZALNE !!! KSIĘŻA,BISKUPI ODPOWIADAJĄ TYLKO PRZED BOGIEM !!! NIE MOŻNA ARESZTOWAĆ KAPŁANÓW,ZAKAZ !!!

o.DYREKTOR prawie krzyczy,wypiwiadając te słowa.

po owocach ich poznacie ... Mt 7,20

G
Gość

program PO PROSTU,TVP 1,polecam,CAŁONOCNA ORGIA KSIĘŻY,KTÓRĄ WIEŃCZY .... PORANNA UROCZYSTA MSZA ... bóg zapłać

Jesteś dobry! Warto obejrzeć "PO PROSTU" z 29.IV.2015 r. Nie trzeba się nawet długo domyslac, ze CZARNI WATYKAŃSCY zaPEDOfilowali DZIEWCZYNE NA SMIERĆ W CZASIE ORGII, a obecnie panujący Ojciec Świety okreslił, że "JEST W NIEBIE" -przecież to IDIOCI... Ten zaś Księzulek, co nawet Odprawił Mszę Świętą bezpośrednio po ORGIACH to chyba za JEJ Duszę?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3