Dziewięć medali zawodników Klubu Karate Morawica w Giżycku. W klasyfikacji drużynowej podopieczni Andrzeja Horny na czwartym miejscu

Dorota Kułaga
Reprezentacja Klubu Karate Morawica wywalczyła łącznie 9 medali, a reprezentowało ją 13 zawodników. Klub Karate Morawica
Zawodnicy Klubu Karate Morawica i Piekoszów startowali w X Turniej Karate Shinkyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Podopieczni trenera Andrzeja Horny pokazali się z dobrej strony.

Kolejny medalowy start Klubu Karate Morawica

Zawodnicy Klubu Karate Morawica intensywnie weszli w 2024 rok. Tydzień temu startowali w Dobrzeniu Wielkim, a w minioną sobotę, 2 marca, rywalizowali w Giżycku. Turniej zorganizowany przez sensei Rafała Gracę zgromadził 202 zawodników w 19 polskich klubów, a sędzią głównym turnieju był shihan Remigiusz Karpiński.

Reprezentacja Klubu Karate Morawica wywalczyła łącznie 9 medali, a reprezentowało ją 13 zawodników. Medale wywalczyli:
3 miejsce Igor Salwa

W klasyfikacji drużynowej wśród 19 startujących klubów KKM zajął 4 miejsce tuż za Ostrołęką (28 zawodników), Radzyminem (33 zawodników) i zwycięzcą Giżyckiem (49 zawodników).

W turnieju wystartowali również Oliwia Łebek, Lena Strójwąs, Iga Papros, Jakub Fornalski jednak tym razem wrócili z cennym doświadczeniem, ale bez medalu.

Za naszym pośrednictwem prezes Andrzej Horna dziękuje rodzicom za pomoc w transporcie, za pomoc w trakcie turnieju i wspólne emocje.
Bardzo dziękuje też sponsorom za pomoc: Robertowi Cieśli z firmy METABEX, Wojciechowi Dudzie z firmy INWESTPLAN.