Edyta Herbuś i Tomasz Barański tańczą w operze!

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański tańczą w operze!

  Oprac. /ElZem/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Edyta Hernuś i Tomasz Barański znów wystąpili razem.

  Edyta Hernuś i Tomasz Barański znów wystąpili razem. ©Fot. ZOOM

  Kielczanie Edyta Herbuś i Tomek Barański wraz z plejadą innych znanych tancerzy świetnie poradzili sobie na deskach opery. Kilka dni temu w Warszawie odbyła się premiera Traviaty - jednego z najsłynniejszych dzieł Verdiego, które w reżyserii Mariusza Trelińskiego nabrało nowej świeżości.
  Edyta Hernuś i Tomasz Barański znów wystąpili razem.

  Edyta Hernuś i Tomasz Barański znów wystąpili razem. ©Fot. ZOOM

  - To było coś niezwykłego móc wziąć udział w tak ważnym i wielkim przedsięwzięciu. Wciąż nie mogę zapomnieć o wrażeniach, które towarzyszyły każdemu wyjściu na scenę - mówi Tomek Barański, pochodzący z Kielc tancerz.
  Premiera Traviaty odbyła się
  w Teatrze Wielkim Opery Narodowej i była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń artystycznych w stolicy. - Nowa warszawska "Traviata" jest historią współczesnej celebrytki, która nagle zrozumiała bezsens swojej pustej egzystencji - tak o swoim dziele mówi w jednym z wywiadów reżyser spektaklu. - To będzie opowieść o duchowym dojrzewaniu.

  Obok Tomka Barańskiego i Edyty Herbuś w spektaklu wzięli udział słynni tancerze z programów "You Can Dance" czy "Taniec z Gwiazdami". Publiczność mogła zobaczyć między innymi: Rafała Maseraka, Annę Bosak, Ewę Szabatin.

  Główną bohaterką "Traviaty" jest Violetta, która dowiaduje się, że nie pozostało jej wiele życia. Dwudziestoletnia dziewczyna przewartościowuje swoje życie i zostaje najbardziej znaną kurtyzaną Paryża. Mariusz Treliński uwspółcześnił postać słynnej Violetty i umieścił ją w świecie dzisiejszych celebrytów. To właścicielka ekskluzywnego nocnego klubu, otoczona blaskiem sławy. Kostiumami zajęła się nie mniej sławna Gosia Baczyńska.

  Premiera Traviaty zgromadziła prawdziwą rzeszę gwiazd. Historię dramatycznej miłości kurtyzany obejrzeli między innymi prezydent Lech Kaczyński z żoną oraz marszałek sejmu Bronisław Komorowski.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Święta 2018

  Święta 2018

  Sonda

  Czy uważasz, że surowe kary za przekręcenie licznika samochodowego to dobry pomysł?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka