Efektowne zwycięstwo Korony w Centralnej Lidze Juniorów

/SAW/
W meczu piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce rozbiła u siebie Stomil Olsztyn 4:0.

Korona Kielce - Stomil Olsztyn 4:0 (0:0)

Bramki: Adrian Uniat 50 i 55, Kamil Makocki 78, Norbert Korcz 78.

Korona: Marzec - Pietras, Zapała (60. Niestój), Kwiatek, Korcz - Smoleń (74. Gębalski), Jasiak, Mokrzycki - Uniat, Pietrzyk (46. Makocki, Krzymieński (80. Tekliel).

Podopieczni trenerów Cezarego Ruszkowskiego i Marka Mierzwy rozegrali bardzo dobre spotkanie i już w pierwszej połowie powinni wyraźnie prowadzić, ale byli nieskuteczni. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, a hasło do ataku dał rozgrywający mecz Adrian Uniat, który wbił olsztynianom dwa pierwsze gole.