Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała. Relacja live

SAW
Sławomir Stachura
Siatkarze Effectora Kielce rozegrają w czwartek ostatni mecz w rozgrywkach, a stawką jest 13 miejsce w sezonie 2016/2017. Zapraszamy na relację live z tego spotkania od godziny 18.

Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała. Relacja live - zapraszamy od 18

Effector podejmuje w Hali Legionów BBTS Bielsko-Biała, a mecz rozpoczyna się o godzinie 18. Podopieczni trenera Sinana Tanika wygrali pierwsze spotkanie rundy play off w Bielsku-Białej 3:2 i jeśli dziś również zwyciężą, to zapewnią so-bie trzynaste miejsce w tym sezonie.

- Mamy zaliczkę z pierwszego meczu, ale musimy zwyciężyć, aby nie było złotego seta. Jesteśmy skoncentrowani i chcemy wygrać to spotkanie za trzy punkty – mówi Sinan Tanik, trener Effectora.

Jeśli mecz zakończy się wygraną 3:0, bądź 3:1 BBTS, to goście wywalczą 13 miejsce, a jeśli będzie dla nich 3:2, to bę-dzie rozegrany złoty set (do 15 punktów). Każde zwycięstwo Effectora daje mu 13 pozycję na finiszu rozgrywek.