Ekom Futsal Nowiny pokonał u siebie MKF-Renex Grajów 2:1

(KAR)
Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu GKS Ekom Futsal Nowiny pokonał u siebie MKF-Renex Grajów 2:1 Przeciwnicy zespołu z Nowin przed tą kolejką plasowali się na pozycji lidera

GKS Ekom Futsal Nowiny - MKF-Renex Grajów 2:1 **(0:1)**

Bramki: Maciej Ponikowski 23, Dominik Szymkiewicz 36 - Arkadiusz Lekki 17

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski - Ponikowski, Radomski, Szymkiewicz, Strzębski - Król, Markowicz, Karczewski, Król, Łabęcki, Lurzyński, Pióro, Rusiecki

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście W 17 minucie gola strzelił Arkadiusz Lekki Gospodarze próbowali doprowadzić do wyrównania, ale do przerwy im się to nie udało W drugiej połowie zespół z Nowin rzucił się do ataku W 23 minucie po zagraniu Bartłomieja Strzębskiego, wyrównującą bramkę zdobył Maciej Ponikowski Gospodarze poszli za ciosem W 36 minucie po podaniu Tomasza Radomskiego, gola strzelił Dominik Szymkiewicz, wyprowadzając zespół z Nowin na prowadzenie

W innych meczach: KS AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów 2:8, Berland OSiR Komprachcice - Stal Mielec 2:1, GKS Tychy - ETA Dąbrowa Górnicza 10:1, Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Pyskowice 1:5, TPH Polkowice - Marex Chorzów 4:1

W następnej kolejce, 18.10: FC Pyskowice - Futsal Nowiny, godz 18