Ekom Futsal w Nowinach podejmuje Marex Chorzów, bracia tym razem przeciwko sobie

/dor/
Drużyna Ekom Futsal Nowiny w ósmej kolejce 1. ligi przegrała na wyjeździe z MKF Solne Miasto Wieliczka 1:3 (0:3). Jedyna bramkę dla ekipy Piotra Lichoty zdobył Maciej Cibor. -

Nasz problem polega na tym, że gramy nierówno. Bardzo dobre momenty przeplatamy złymi. Pierwszą połowę przegraliśmy 0:3, ale w drugiej było już dużo lepiej, wygraliśmy ją 1:0. Musimy pracować nad tym, żeby grać równo przez całe spotkanie, a nie tylko przez kilkanaście minut - powiedział Piotr Lichota, trener drużyny z Nowin. W następnej kolejce Ekom Futsal zagra w Nowinach z zespołem Marex Chorzów. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 20. Będzie miało dodatkowy smaczek, ponieważ na ławkach trenerskich spotkają się dwaj bracia. Szkoleniowcem drużyny z Nowin jest Piotr Lichota, a ekipy Marex Chorzów jego rodzony brat Adam Lichota.