Emocje w Ostrowcu. KSZO pokonał MOSM HIT Bytom (video, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Emocjonujący mecz obejrzeli kibice w Ostrowcu. Gospodarze rozpoczęli od prowadzenia 2:0, jednak goście bardzo szybko odrobili straty z nawiązką i na tablicy widniał wynik 2:5.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - MOSM HIT Bytom 29:27 (16:13)

KSZO: Szewczyk, Drabik - Rurarz 5, Cukierski 2, Radowiecki 7, Zdziech 6, Byczkowski 3, Sieczka 4, Majchrzak 2, Sitkowski

Na przerwę zawodnicy KSZO schodzili prowadząc 16:13, a prawdziwe emocje zaczęły się w drugiej połowie. Przez większą część meczu wynik oscylował wokół remisu, a ambitnie walczący goście wysoko zawiesili poprzeczkę wyżej notowanym gospodarzom. O wygranej przesądził obroniony kontratak oraz błąd bytomian przy wyprowadzaniu kolejnej akcji w ostatniej minucie gry. Najwięcej bramek dla KSZO - siedem - rzucił Tomasz Radowiecki.