Enduro: Mistrzostwa Europy w Kielcach. Michał Szuster siódmy po pierwszej rundzie

mko
Na zdjęciu Michał Szuster przy wyjeździe z odcinka specjalnego w Janowie - Jaworzni. W swojej klasie zajął pierwsze miejsce, jest też siódmy w klasyfikacji generalnej. fot Karol Biela
Po I rundzie Mistrzostw Europy w Enduro Michał Szuster zajmuje bardzo dobre, siódme miejsce w klasyfikacji generalnej. Sobotni wyścig wygrał Brytyjczyk Daniel McCaney.

Michał Szuster zajął też pierwsze miejsce w swojej klasie E2 Senior. W Pucharze 50ccm trzecie miejsce zajął Maciej Giemza.

Klasyfikacja generalna: 1. Daniel McCanney, 2. Mark Wassink, 3. Maurizio Micheluz; E1/E2 Junior: 1. Daniel McCanney,2. Alexander Rockwell, 3. Gianluca Martni; E1 Senior:1. Paulo Felicia, 2. John Christian Seliord, 3. Andrea Beconi; E1 Junior:1. Luis Oliveir, 2. Edward Huebne, 3. Jacopo Cerutti; 1254T: 1. Luca Rovelli, 2. Andrea Castellana, 3. Davide Scovolo, E2 Senior:**1. MICHAŁ SZUSTER, 2. Jordan Rose, 3. Greg Evans; E3 Senior: 1. Mark Wassink, 2. Maurizio Micheluz, 3. Stefan Svitko; Veteran: 1. Werner Muller, 2. Fausto Scovolo, 3. Erik David, Kobiety:1. Francesca Nocera, 2. Heike Petrick, 3. Audrey Rossat.50ccm:1. Davide Soreca, 2. Luca Castellan, 3. MACIEJ GIEMZA**