MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ewa Więcław menadżerem roku w powiecie kazimierskim

red
Ewa Więcław, pedagog, animator kultury, przyjaciel młodzieży, założyciel i opiekun Teatru APRO-PO.
Ewa Więcław, pedagog, animator kultury, przyjaciel młodzieży, założyciel i opiekun Teatru APRO-PO.
Na wielkiej gali w Kielcach poznaliśmy najlepszych menadżerów i samorządowców 2016 roku

W czwartek, 1 grudnia, na wielkiej gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce poznaliśmy najlepszych menadżerów i samorządowców w powiecie kazimierskim oraz laureatów obu konkursów w województwie świętokrzyskim. Wręczyliśmy im nagrody.

W konkursach Menadżer Roku 2016 i Samorządowiec Roku 2016 laureatami w powiecie kazimierskim są ludzie, którzy odnieśli w tym roku największe sukcesy i są autorami wyjątkowych projektów w swoich firmach i instytucjach oraz lokalnym samorządzie.

1. Ewa Więcław
Pierwsze miejsce w powiecie kazimierskim zajęła Ewa Wiecław, pedagog, animator kultury, przyjaciel młodzieży. Jest założycielem i opiekunem Teatru APRO-PO, działającego przy Kazimierskim Ośrodku Kultury. Skupiła wokół siebie grupę zdolnych, młodych ludzi, którzy realizują swoje pasje aktorskie. Sztandarowy spektakl - „Odlot” odniósł spektakularny sukces, teraz ruszają próby do kolejnego przedstawienia. Ewa Więcław jest polonistką w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach, wcześniej uczyła w Gimnazjum w Kazimierzy Wielkiej. Scena to jej żywioł, kocha też kwiaty i zwierzęta.

2. Jolanta Nowak
Drugie miejsce w konkursie Menadżer Roku 2016 zajęła Jolanta Nowak. Mieszka w Kazimierzy Wielkiej, jest cenionym pedagogiem. Także prezesem zarejestrowanego w tym roku Stowarzyszenia Kazimierskie Amazonki. To ona jako pierwsza rozpoczęła działania na rzecz powołania organizacji, która pomoga kobietom walczącym z chorobą nowotworową. „Amazonki” to również propagowanie działań profilaktycznych. Aktywna, obrotna - kobieta z pasją.

3. Czesław Kowalski
Na trzecim miejscu jest Czesław Kowalski, dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Kultury, pełni to stanowisko od stycznia 2015 roku. Pod jego rządami placówka złapała wiatr w żagle i stale się rozwija. Z powodzeniem realizuje własne pomysły, organizując przeglądy artystyczne, turnieje, imprezy plenerowe . W Kazimierzy znów koncertują markowi artyści. Trwają również przygotowania do oczekiwanej, ważnej inwestycji - przebudowy i modernizacji Domu Kultury.

Podczas gali zostały wręczone równiez tytuły Samorządowiec Roku 2016 w powiecie kazimierskim. Otrzymał go Sławiomir Kowalczyk, wójt Opatowca.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie