Falecki i Surowiec gwardyjskimi mistrzami Polski

/waf/
Na ringu w Busku Damian Falecki okazał się najlepszym pięściarzem wśród juniorów w wadze 64 kg. Waldemar Frańczak
Dwa pierwsze i dwa trzecie miejsca wywalczyli pięściarze z Ostrowca Św. w Otwartych Mistrzostwach Polski Klubów Gwardyjskich i Policyjnych w Boksie w kategorii juniorów i kadetów.

Zawody odbywały się w miniony weekend w Busku-Zdroju. Pięściarze KSZO zdobyli na tych prestiżowych zawodach dwa pierwsze miejsca- Damian Falecki (64 kg) w kategorii juniorów i Błażej Surowiec (75 kg) w kategorii kadetów. Brązowe medale wywalczyli Jacek Kubik (69 kg) wśród juniorów i Grzegorz Safiański (81 kg) w kategorii kadetów.

- Teraz koncentrujemy się na Pucharze Polski, jesienią będzie to kluczowa impreza dla juniorów i kadetów - mówi Łukasz Dybiec, wiceprezes KSZO ds. boksu.

Na buskim ringu zaprezentowali się także ostrowieccy sędziowie: Sędzią głównym był Dariusz Zwoliński, a punktowymi: Mariusz Tracz, Grzegorz Płaza, Ryszard Gajuk i Arkadiusz Binensztok.