Filip Podolski ze Słoneczka Busko-Zdrój w biegu na dystansie 300 metrów zdobył w Sieradzu brązowy medal

Dorota Kułaga
Filip Podolski w biegu na dystansie 300 metrów zdobył brązowy medal poprawiając swój życiowy na tym dystansie. Fot. Zdzisław Perepiczko
Jeden medal zdobyli zawodnicy Słoneczka Busko-Zdrój podczas Ogólnopolskich Zawodów LDK w Sieradzu. W zawodach tych buski klub reprezentowała trójka lekkoatletów.

Filip Podolski w biegu na dystansie 300 metrów zdobył brązowy medal poprawiając swój życiowy na tym dystansie. Uzyskał czas 40,93. - Filip zdecydowanie wygrał swoją serię na 300 metrów, a o zwycięstwie w trzech seriach zadecydowały setne sekundy dwójki zawodników w drugiej serii. Zwyciężył na tym dystansie Antoni Piaskowski z wynikiem 40:55 sekundy, drugie miejsce zajął Krystian Żywica z czasem 40:57 sekundy - powiedział trener Słoneczka Zdzisław Perepiczko.

Wiktor Wróbel startujący w pchnięciu kulą 4 kg w finale zajął 8 miejsce z wynikiem 8,02m. Anna Kawecka rywalizująca w biegu na dystansie 600 m zajęła 19 lokatę z wynikiem 1:49,87.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani