Gimnazjum numer 10 najlepsze w Pucharze Czwartaków

/dor/
MOSiR Kielce
Druga drużyna z Gimnazjum nr 10 zwyciężyła w VII Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar "Czwartaków", który odbył się w Kielcach.

W ciekawej i emocjonującej imprezie jak zawsze dobrze zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji niezwykle emocjonująca była rywalizacja w grupie finałowej. W pierwszym meczu drugi zespół Gimnazjum 10 pokonało Gimnazjum 3 7:1, zremisowało z Gimnazjum 7 1:1, a w ostatnim spotkaniu Gimnazjum 3 pokonało Gimnazjum 7 3:2, zapewniając sobie drugie miejsce w turnieju.

Za najlepszych zawodników w poszczególnych ekipach uznano: Adriana Umiata (Gimnazjum 10), Dawida Biskupskiego (Gimnazjum 3) i Wojciecha Wójcika (Gimnazjum 7).