Gino Lettieri, trener Korony Kielce: Faul był niepotrzebny

dor
-W statystykach znowu byliśmy lepsi, ale przytrafił nam się niepotrzebny faul - powiedział Gino Lettieri, trener Korony. Fot. Mateusz Kępiński/Korona Kielce
Korona Kielce przegrała w Gdańsku z Lechią 0:2 w meczu siódmej kolejki Lotto Ekstraklasy. Trener Korony Gino Lettieri po meczu stwierdził, że należy pogratulować obu drużynom. Mówił też o sponsorze.

-To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Niestety, popełniliśmy błąd w sytuacji z rzutem karnym. To nie była groźna sytuacja, faul był niepotrzebny. Do tej pory Lechia nie miała żadnej okazji. Jeszcze przed przerwą mieliśmy dwie świetne sytuacje, ale bramkarz Lechii je obronił. W drugiej połowie wyszliśmy bardziej ofensywnie, bo chcieliśmy zmienić wynik. Nie byliśmy jednak w stanie strzelić gola, trudno teraz powiedzieć dlaczego. Pod koniec spotkania otworzyliśmy się i dostaliśmy po kontrze drugą bramkę. Patrząc na cały mecz, to była niepotrzebna przegrana. Dzisiaj trzeba pogratulować obu drużynom. Najpierw nam, bo dobrze prezentowaliśmy się przez cały mecz i Lechii, która zwyciężyła dwoma bramkami. Dlaczego uważam, że zagraliśmy dobrze? Ostatnio też mówiliśmy o statystykach. Dzisiaj mieliśmy 14 strzałów, dużo więcej od przeciwnika. - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Gino Lettieri, trener Korony.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!