GKS Ekom Futsal Nowiny pewnie wygrał w I lidze

Dorota Kułaga
Dominik Szymkiewicz zdobył jedną bramkę dla zespołu z Nowin.
Dominik Szymkiewicz zdobył jedną bramkę dla zespołu z Nowin. Ekom Futsal Nowiny
W meczu pierwszej ligi futsalu GKS Ekom Futsal Nowiny wygrał z FC Remedium Hybryd Pyskowice 7:2 (3:0).

Bramki: Andrij Korol 17, 35, Maciej Ponikowski 18, 27, Emil Lurzyński 19, Dominik Szymkiewicz 22, Andrzej Musiał 24, 35 – Łukasz Borowski 27, Łukasz Woźniak 37.

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski – Szymkiewicz, Musiał, Łabęcki, Markowicz – Ponikowski, Karczewski, Korol, Król, Lurzyński.
To pierwsza wygrana zespołu z Nowin w rundzie rewanżowej rozgrywek. Wygrana pewna, ponieważ GKS Ekom Futsal już do przerwy prowadził 3:0, a w drugiej połowie kontrolował przebieg spotkania.

-W zawodnikach dużo było sportowej złości. Nie byliśmy gorsi od przeciwników w ostatnich meczach, a przegrywaliśmy. Moi podopieczni udowodnili, że potrafią grać. Teraz może być tylko lepiej – powiedział Piotr Lichota, trener zespołu z Nowin.