GKS Ekom Futsal Nowiny zremisował z Futsalem Brzeg 5:5

/dor/
GKS Nowiny Facebook
Drużyna z Nowin zremisowała w pierwszoligowym meczu 3:3 z zespołem z Brzegu.

W meczu pierwszej ligi futsalu GKS Ekom Futsal Nowiny zremisował na wyjeździe z Futsalem Team Brzeg 5:5.

Futsal Team Brzeg - GKS Ekom Futsal Nowiny 5:5 (2:3)

Bramki: dla Nowin: Andrzej Musiał 4, 33, Emil Lurzyński 2, Andrij Korol 12, Michał Łabęcki 36.

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski - Musiał, Korol, Paweł Markowicz, Szymkiewicz, Król, Lurzyński, Zacharski, Karczewski, Łabęcki, Piotr Markowicz.

Futsal Team: Kędra - Ożóg, Zajączkowski, Michalak, Raczyński - Kuczyński, Dykus, Todić, Fabiszewski, Boczarski, Fabijaniak, Grochowski, Kucharski, Schwarz.

Mecz zaczął się z 30-minutowym opóźnieniem, ponieważ goście nie dotarli na czas do Brzegu. -Początek w naszym wykonaniu był świetny. Zdominowaliśmy rywala, prowadziliśmy 3:0. Później straciliśmy dwie głupie bramki. Pierwsze 6 minut po przerwie to był dramat. Z 3:2 zrobiło się 3:5. Na szczęście doprowadziliśmy do remisu, zabrakło szczęścia, żeby wygrać ten mecz, bo mieliśmy ku temu okazje. Podsumowując - najpierw byliśmy w niebie, później spadliśmy do piekła, a skończyliśmy między niebem a piekłem - powiedział Piotr Lichota, trener zespołu z Nowin.