GKS Iwaniska pokonał Koprzywiankę w meczu A klasy grupy 3. Decydującego gola zdobył Karol Flisek w 90 minucie. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
GKS Iwaniska pokonał 2:1 Koprzywiankę. Zobacz zdjęcia z meczu >>>>>>
GKS Iwaniska pokonał 2:1 Koprzywiankę. Zobacz zdjęcia z meczu >>>>>>Dorota Prokop
GKS Iwaniska pokonał 2:1 Koprzywiankę Koprzywnica w meczu A klasy grupy 3. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

GKS Iwaniska rzutem na taśmę pokonał Koprzywiankę

GKS Iwaniska - Koprzywianka Koprzywnica 2:1
Bramki: Dominik Górecki 40, Karol Flisek 90 - Władysław Hawryliak 6

To goście lepiej rozpoczęli ten mecz. Koprzywianka wyszła na prowadzenie już w 6 minucie po trafieniu Władysława Hawryliaka. Gospodarze odpowiedzieli dopiero w 40 minucie, a do wyrównania doprowadził Dominik Górecki. Gdy wydawało się, że mecz skończy się remisem, decydującego gola dla gospodarzy zdobył Karol Flisek w 90 minucie meczu. Wygrana z Koprzywianką była pierwszym zwycięstwem GKS Iwaniska w tym sezonie.