GKS Zio-Max Nowiny po dobrej grze pokonał w sparingu Wisłę Sandomierz 4:1. Gol testowanego zawodnika. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
W meczu kontrolnym rozegranym w Nowinach czwartoligowy GKS Zio-Max wygrał z trzecioligową Wisłą Sandomierz 4:1.

GKS Zio-Max Nowiny - Wisła Sandomierz 4:1 (1:0)
Bramki: Radosław Szmalec 40, Szymon Kot 51, Piotr Gardynik 85, samobójcza 90 - zawodnik testowany 75.
GKS Zio-Max: Gugulski - Krzeszowski, Petelicki, Pietras, Marek - Kawecki, Szmalec, Blicharski - Papka, Kot, Szewczyk oraz Łyczek, Gardynik, J. Korba, M. Korba, Dudek.
Wisła: I połowa: Wróblewski - Mężyk, Krajewski, Rękas - Jarosz, Taranek, Testowany, Zięba, Kuśmierczyk - zawodnik testowany, Mażysz; II połowa: Jurewicz - Partyka, Mężyk, Kudriawcew - Jarosz, Siedlecki, zawodnik testowany, Burzyński, Stańczyk - zawodnik testowany, Rak.

-Zagraliśmy dobry mecz. Wygrana nawet w sparingu cieszy, to impuls dla mentalności zawodników. Niech to będzie początek dłuższej zwycięskiej serii - powiedział Mariusz Ludwinek, trener czwartoligowca z Nowin.

Kolejny sparing zespół GKS Zio-Max zagra w sobotę o 13 z Koroną II Kielce, a w środę, 23 lutego, podejmie w meczu kontrolnym trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów (godzina 18.30).