GKS Zio-Max Nowiny pokonał Arkę Pawłów 3:0 w meczu RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej. Zobacz zdjęcia

Jaromir Kruk
W meczu 18. kolejki RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej GKS Zio-Max Nowiny pokonał 3:0 Arkę Pawłów. Zobacz zdjęcia z meczu.

GKS Zio-Max Nowiny pokonał Arkę Pawłów

GKS Zio-Max Nowiny – Arka Pawłów 3:0 (1:0)
Bramki:
Radosław Szmalec 32, Filip Kaczmarski 70, Bartosz Papka 85.
GKS Nowiny: Gugulski – N. Niebudek, D. Pietras, Hińcza, Marek (90+1 Knapik) – Mat. Gadomski, Sinkiewicz (71 Tomczyk), Szmalec – Nowakowski (78 Matysek), Kopyciński (65 F. Kaczmarski), Papka (87 Wilk).
Arka: Żytniewski – Kosztowniak, Drożdżał, Dawidowicz (86 Kupisz), Kidoń (16 Nowocień) – Białczak (66 Wojton), Gładyś – Jankowicz (46 Siwek), A. Foks, Kowalik – Gębka.

Zasłużona wygrana gospodarzy, którzy na pierwszego gola czekali do 32 minuty. Po dośrodkowaniu Marcina Marka jeden z najniższych na boisku Radosław Szmalec głową pokonał Konrada Żytniewskiego. W drugiej odsłonie przy obu trafieniach Nowin udział miał Filip Kaczmarski, który pojawił się na placu w 65 minucie. Sfinalizował zagranie Marka i sam wyłożył piłkę Bartoszowi Papce.

– Filip to bardzo dobry człowiek i zawodnik. Widzę go na dziewiątce co wzmocni rywalizację na tej pozycji, a Damian Kopyciński też ma swoje atuty – podsumował Przemysław Cichoń, trener GKS Zio-Max Nowiny.