Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Oxynet Jarosław 0:3 w Lotto Superlidze. W niedzielę kolejny mecz w Suchedniowie

Dorota Kułaga
Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Oxynet Jarosław 0:3 w Lotto Superlidze
Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Oxynet Jarosław 0:3 w Lotto Superlidze Facebook
Nie udało się w piątek pingpongistom KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zdobyć punktów, ale walczą dalej o awans do ćwierćfinału play-off Lotto Superligi. Już teraz zapraszają na mecz w niedzielę z AZS AWFiS Balta Gdańsk w Suchedniowie - początek o godzinie 16. A w piątek Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów uległ drużynie Oxynet Jarosław 0:3.

Porażka tenisistów stołowych z Suchedniowa

W piątkowy wieczór Orlicz spotkał się z innym czołowym zespołem grupy spadkowej Oxynetem Jarosław. Niestety, przegrał 0:3, chociaż początek wyglądał obiecująco...

W pierwszym pojedynku Robert Floras prowadził z Quadri Aruną 2:0. Dwa kolejne sety były dla rywala, zaś piątego tenisista stołowy Orlicza rozpoczął od wyniku 0:3. Robert Floras nie zamierzał się poddawać i wyrównał na 3:3. Niestety, od stanu 4:4 punktował już tylko Nigeryjczyk.

W bardzo trudnej drugiej grze Daniel Bąk uległ Japończykowi Yuto Kizukuriemu 0:3. Z kolei Piotr Cyrnek wygrywał z Alanem Kulczyckim 1:0, a potem było 1:1 i 10:7. Niestety przegrał do 10. W czwartym secie natomiast zawodnik Orlicza odrobił straty od 1:4, 2:6 i wyszedł na prowadzenie 8:7. Następnie obronił dwa meczbole, jednak w grze na przewagi triumfował przeciwnik.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zajmuje obecnie 2 miejsce, premiowane awansem do najlepszej ósemki.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Oxynet Jarosław 0:3
Robert Floras – Quadri Aruna 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 4:6)
Daniel Bąk – Yuto Kizukuri 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)
Piotr Cyrnek – Alan Kulczycki 1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 10:12)