Gol - magazyn Hummel 4.liga świętokrzyska. Bramki, skróty, rozmowy z trenerami. W studiu gościliśmy piłkarza kolejki, Wojciecha Gębkę

Damian Wiśniewski
Na program Gol - Hummel 4 Liga zaprasza Stanisław Wróbel, redaktor naczelny "Echa Dnia".
Zapraszamy do obejrzenia programu GOL - Hummel 4. liga świętokrzyska, który tradycyjnie przygotowaliśmy ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej. W naszym studiu gościliśmy piłkarza kolejki, Wojciecha Gębkę, który w 20 minut strzelił trzy gole dla Staru Starachowice. Oprócz tego możecie obejrzeć bramki, skróty i rozmowy z trenerami. Zachęcamy do oglądania magazynu po 25. kolejce.

Program Gol Hummel 4. liga świętokrzyska po 25. kolejce

W naszym studiu gościliśmy Wojciecha Gębkę, bohatera spotkania Sparta Kazimierza Wielka - Star Starachowice, które ta druga drużyna wygrała 7:0. Nasz gość wszedł na boisko w drugiej połowie, ale nie przeszkodziło mu to w strzeleniu trzech goli. Co ciekawe, potrzebował na to ledwie 20 minut.

- Dominowaliśmy w tym spotkaniu, rywale oddali tylko kilka strzałów z dystansu. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, ale to moglibyśmy wygrać dwucyfrową różnicą goli. Dla mnie były to pierwsze bramki w seniorskiej piłce i na pewno najlepszy mecz, jaki zagrałem z dorosłymi piłkarzami - powiedział nam Wojciech Gębka.

Nie tylko mecz Sparty Kazimierza Wielka i Staru Starachowice zakończył się dużą liczbą goli - strzelono ich mnóstwo także na przykład w meczu Neptuna Końskie i Górala Górno. Szczegóły sprawdzicie w naszym magazynie.

Oczywiście, są też bramki, najważniejsze akcje, wypowiedzi trenerów i zawodników. Nie mogło zabraknąć przedstawienia jedenastki kolejki i najlepszych strzelców.

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego Magazynu Gol - Hummel. 4. liga świętokrzyska.