Gol - magazyn RS Active 4. Liga świętokrzyska po 22. kolejce. Bramki, skróty i rozmowy. W studiu trener Moravii Morawica, Maciej Śmiech

Damian Wiśniewski
od 12 lat
Za nami 22. kolejka rozgrywek RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej. Prezentujemy Państwu skróty z bramkami i rozmowy z bohaterami spotkań. W studiu gościliśmy trenera Moravii Anna-Bud Morawica, Macieja Śmiecha. Jego drużyna wygrała trzy z czterech ligowych meczów w tym roku. Program przygotowaliśmy wspólnie ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.

Gol - magazyn RS Active 4. liga świętokrzyska

W weekend szósty-siódmy kwietnia rozegrana została 22. kolejka rozgrywek RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej i nie brakowało w niej ciekawych wydarzeń, jak w meczu Pogoni Staszów, która por raz pierwszy w lidze w tym roku i zrobiła to spektakularnie. Ograła 3:0 Wierną Małogoszcz.

Wielkie emocje przyniósł z kolei mecz Arki Pawłów z Łysicą Bodzentyn. Zespół z powiatu kieleckiego wygrał 4:3, a wynik ważył się do ostatniej akcji spotkania.

Korona II Kielce nie dała większych natomiast szans Spartakusowi Daleszyce, ogrywając go 5:0. W składzie żółto-czerwonych znaleźli się jednak zawodnicy z pierwszej, ekstraklasowej drużyny. W bramce cały mecz zagrał Konrad Forenc, a Hiszpan Adrián Dalmau wystąpił w pierwszej połowie i zdołał zdobyć dwie bramki. W pierwszych 45 minutach zagrali także dwaj nowi zawodnicy Korony: Norweg Fredrik Krogstad i Fin Petteri Forsell - ten drugi strzelił gola i zanotował asystę.

Moravia Anna-Bud Morawica pokonała natomiast 3:1 beniaminka, Hetmana Włoszczowę. Była to jej trzecia wygrana w czwartym tegorocznym meczu ligowym. Naszym gościem w studiu był trener Moraviii, Maciej Śmiech.

W programie prezentujemy również zawodnika i jedenastkę kolejki, najlepszych strzelców i ligową tabelę. Zapraszamy!