Gol Mirzy Dżomby w Top 5 Ligi Mistrzów

kw
Gol Mirży Dżomby z meczu w Barcelonie został uznany za jeden z najładniejszych 6 kolejki Velux Champions League. fot. EHF TV
Gol Chorwackiego skrzydłowego Mirzy Dżomby został uznany za jeden z najładniejszych zdobytych w 6 kolejce Velux EHF Ligi Mistrzów.

Mirza Dżomba technicznie rzucił ze skrzydła w 13 minucie na 6:7, Sjostrand niewiele miał do powiedzenie w tej sytuacji.

Kliknij, aby obejrzeć gol Mirzy Dżomby

W innej klasyfikacji dotyczącej 6 kolejki Ligi Mistrzów, Top 5 Saves, znalazł się obroniony przez Sjostranda rzut Mateusza Jachlewskiego. W 51 minucie skrzydłowy Vive Targi mógł doprowadzić do remisu 25:
25, ale jego rzut obronił bramkarz "Dumy Katalonii".