Gorąco i… chłodząco – tak Suchedniów przywitał uczestników Półmaratonu Wtórpol 2018

Paweł Wełpa
Start i meta Półmaratonu Wtórpol, jaki został rozegrany w niedzielę, 19 sierpnia, znajdowały się w Skarżysku-Kamiennej nad zalewem Rejów, ale trasa biegła aż do Suchedniowa. Tam na biegaczy czekali kibice, którzy dopingowali uczestników, w tym pomysłowymi transparentami. Jako że wody podczas takiego wysiłku nigdy za wiele, zapewnili zawodnikom także odrobinę ochłody. Paweł Wełpa
Start i meta Półmaratonu Wtórpol, jaki został rozegrany w niedzielę, 19 sierpnia, znajdowały się w Skarżysku-Kamiennej nad zalewem Rejów, ale trasa biegła aż do Suchedniowa. Tam na biegaczy czekali kibice, którzy dopingowali uczestników, w tym pomysłowymi transparentami. Jako że wody nigdy podczas takiego wysiłku za wiele, zapewnili zawodnikom także odrobinę ochłody.