Gra grupa 2 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A [WYNIKI]

dw
W weekend odbędą się mecze grupy 2 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki.

Nida Oksa - LKS Bolmin 0:4 (0:2)
Bramki:
Damian Waligóra 20, 25, 60, Mateusz Foksa 85.

LKS: Kucharski - Wojsa, Kaleta, Błaszczyk, Wnuk, Kruk - Paluch (50. Stępień), Byczek, Myśliński, Pawlik (70. Foksa) - Waligóra.

Mieliśmy przewagę od samego początku spotkania. Wykorzystaliśmy dwie sytuacje w pierwszej połowie, choć mieliśmy okazje na strzelenie większej liczby goli. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg gry i wykorzystywaliśmy kontrataki - powiedział nam Piotr Kruk, trener LKS-u

Victoria 2015 Skalbmierz - Wierna II Małogoszcz 3:1 (2:0)
Bramki:
Kamil Adamski 7, 73, Kamil Olesiński 13 - Jakub Zaborowicz 78.

Victoria: Pol - Maj, Wieczorek, Pobiega, Szlembarski (72. Szostak) - Adamski, Łakota, Borek, Nowak (78. Kułaga), Olesiński (70. Wysiński) - Wiącek.

Partyzant Wodzisław - Zieleń Żelisławice 4:4 (2:2)
Bramki:
Przemysław Obwiosło 3, 78, Łukasz Zasada 11, Mateusz Zyguła 63 - Mateusz Piekacz 13, 50 Mariusz Fira 21, Piotr Bartyzel 86.

Partyzant: Gancarczyk - Płatek, Zasada, Strasz, Koziara - Zapiór, Baran, Zyguła, Burek - Hola (82. Wątor), Obwiosło.

Gród Wiślica - Nidzica Dobiesławice 2:3 (0:3)
Bramki:
Patryk Klepacz 55, 75 - Grzegorz Tomczyk 22, Przemysław Nowak 37, 43.

Nidzica: Kowalski - Albert Pudełko, Jesionka, Pietrzyk, Kowalski (70. Iwański)- Ślaski, Zawacki (80. Eryk Pudełko), Pietras, Nowak, Jaworski - Tomczyk (85. Trendowski).

- W pierwszej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą. W drugiej połowie pierwsze 20 minut również było pod naszą kontrolą, później Gród przeważał i do końca musieliśmy bronić swojego wyniku - powiedział nam po meczu Adam Idziak, trener Nidzicy.

Nida Sobków - Dąb Nagłowice 0:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Niemstak 23, Sebastian Nowak 75.

GKS Kluczewsko - Wisła Nowy Korczyn 1:3 (0:2)
Bramki:
Rafał Borciuch 80 z rzutu karnego - Rafał Witkowski 15, Rafał Charyga 30, 70.

Wisła: Borczuch - Francuz, Puławski, Misiewicz (90. Piwowarski), Patryk Parlak (78. Bartosz Parlak) - Bucki (60. Segda), Taler, Witkowski, Buczak (46. Kuzoń) - Krzemiński, Charyga.

- Mecz pod nasze dyktando. Mogliśmy podwyższyć na 4, albo i 5:0, ale rywal trafił z rzutu karnego. Przewagę mieliśmy jednak bardzo dużą - powiedział nam po meczu Wiesław Francuz, grający trener Wisły.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA