Gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. 24-25.04.2021. Zobacz wyniki i tabelę

Archiwum
W weekend 24-25.04.2021 gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Zobacz wyniki i tabelę.

GKS Obrazów - Nidzianka Bieliny 4:2 (3:1), Kamil Zioło 6 z karnego, Rafał Kaśniewski 24, 41, Mateusz Zimoląg 64 - samobójcza 15, Mateusz Pindral 58.

Dla drużyny z Obrazowa to pierwsza wygrana w tym sezonie. Tym cenniejsza, że odniesiona z wyżej notowanym rywalem. - Widać było, że chłopaki długo czekali na inaugurację rundy wiosennej i że dobrze przepracowali przerwę. Mecz był pod naszą kontrolą, choć Nidzianka szybko doprowadziła do remisu, a w drugiej połowie doszła nas na 3:2. Wyróżnił się zdobywca dwóch goli, Rafał Kaśniewski. Dla nas to bardzo ważne punkty w kontekście walki o utrzymanie - powiedział nam trener GKS Obrazów, Damian Lipiec.

Piast Osiek - Huragan Wilczyce - nie odbył się. Goście mieli awarię autobusu.

Góral Górno - Łazy Starachowice 3:1 (0:1), Robert Radek 54, 74, Damian Piotrowicz 65 dla Górala.
- W pierwszej połowie goście grali z wiatrem, co ułatwiało im sprawę, choć trzeba przyznać, że wzmocnili się kilkoma ciekawymi zawodnikami i są mocniejszą drużyną. Po przerwie wiatr sprzyjał nam, udało się dość szybko wyrównać i potem grało się łatwiej - powiedział trener gospodarzy, Dariusz Świetlik.

Koprzywianka Koprzywnica - Baszta Rytwiany 1:3, Błażej Ozdoba - Grzegorz Chyliński, Adrian Rugała, Paweł Skiba.

Arka Pawłów - LZS Samborzec 4:1 (2:0), Mirosław Kalista 23, 42, 56, 71 - samobójcza 68.
Mecz na szczycie zakończył się niespodziewanie łatwą wygraną Arki. Wszystkie bramki zdobył grający trener gospodarzy, Mirosław Kalista. - Mieliśmy jeszcze mnóstwo okazji, sam mogłem strzelić dwie, trzy bramki. Były dwie poprzeczki i trzy niestrzelone sytuacje san ma sam - mówił nam szkoleniowiec drużyny z Pawłowa.

11. Huragan Wilczyce 10 2 13-31
1. miejsce - awans, 11. miejsce - spadek.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: