Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [15-16.10.2022]. Sprawdź wyniki

W weekend 15-16.10.2022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.
W weekend 15-16.10.2022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki. Archiwum
W weekend 15-16.10.2022 grała 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

MKS Ustroń - Vive II Kielce 20:31 (8:13)
Vive II: Biela - J. Pinda 8 (3), Augustowski 1, Michalczyk 1, Urban, Barucha 1, O. Trela 5, Tokarczyk 1, Sęk 2 (1), Osman 3, Winiarski 4, Trybulak, Pakaszewski 1, Rataj 4, Dąbrowski, D. Trela.
Zdecydowane zwycięstwo kielczan, którzy od stanu 4:4 rzucili pięć bramek z rzędu i przejęli kontrolę nad meczem. W drugiej połowie ciągle powiększali prowadzenie, w 53 minucie było już 29:15 dla gości.

Jedynka Myślenice - Tężnia Busko-Zdrój 27:23 (12:12)
Tężnia: Jastrząb - Grzyb 5 (1), Zawarczyński 7 (4), Szustak 1, Trutkowski, Kwieciński 2, Maj 5, Wojciechowski 2, Czaja, D. Kubisztal 1.
O dość niespodziewanej porażce gości zadecydowała końcówka meczu. W 53 minucie był remis 23:23, ale do końca spotkania gole zdobywali tylko miejscowi.

AZS AGH II Kraków - UKS SMS Wybicki Kielce 26:29 (15:13)
Wybicki: Wotliński, Stec - Bąk 3 (2), Dawid Walaszczyk 7 (2), Dziedzic, Bernacki 3, Chodur 3, Wieliczko 4 (2), Daniel Walaszczyk 1, Ciołak 8.
Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy prowadzili 6:2 i 14:9. Ale już w 35 minucie był remis 17:17, a w 49 minucie kielczanie wygrywali 23:20. Wprawdzie AZS doprowadził do remisu 23:23, ale w 57 minucie Wybicki wygrywał 26:25 i zdobył trzyu gole z rzędu, co rozstrzygnęło mecz.

Stal II Mielec - Grunwald Ruda Śl. 22:34 (12:18)
Hutnik Kraków - MOSiR Bochnia 24:25 (14:12)
SMS ZPRP III Kielce - SPR Górnik Zabrze, przełożony na 20.10
Pauzuje UKS 31 Rokitnica Zabrze.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: