Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [26-27.03.2022]. Sprawdź wyniki

Archiwum
W weekend 26-27.03.2022 grała 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

Tężnia Busko-Zdrój - Stal II Mielec 30:18 (11:9)
Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 3, Żarnowski 1, Mizdra 3, Krawczyk 4, Zawarczyński 6, Szustak 2 (1), Trutkowski, Rogowski, Wojciechowski 4 (1), Maj 3, Kwieciński 2, Glita 2, D. Kubisztal.

Tężnia wysoko pokonała rezerwy Stali Mielec, choć jej przewaga uwidoczniła się dopiero w drugiej połowie. W pierwszej spotkanie było dość wyrównane, w 11 minucie goście prowadzili 4:2, w 17 był remis 5:5. Po zmianie stron mielczanie, którzy przyjechali do Buska w tylko 10-osobowym składzie, zaczęli szybko tracić siły, popełniali proste błędy, które wykorzystywała drużyna trenera Tomasza Rosińskiego. W 48 minucie, po sześciu bramkach zdobytych z rzędu, Tężnia wygrywała już 23:12.

AZS AGH II Kraków - UKS SMS Wybicki Kielce 36:13.

SPR Górnik Zabrze - AZS Politechnika Św. Kielce 30:22 (15:7)
Politechnika: Łagożny, Kuczkowski - Nawara 4, Więckowski 4, Pajączkowski 3, Jamioł 1, Badoń, Żaba-Żabiński 1, Mazur, P. Kurek 5, Wojciechowski 4 (2).

O porażce kielczan zadecydował początek meczu - w 18 minucie Górnik prowadził już 11:3.

MKS Ustroń - Jedynka Myślenice 23:22 (10:9)

Orzeł Przeworsk - Grupa Azoty Unia II Tarnów 36:25 (20:13)

MOSiR Bochnia - SMS ZPRP III Kielce, przełożony na 31.03

Pauzuje Vive II Kielce.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: