Grała 3 grupa klasy A. Piast Osiek wycofał się z rozgrywek. Star II Starachowice rozgromił GKS Świniary. Zobacz wyniki i tabelę

Bartosz Wartałowicz
Prezes Mirosław Malinowski wręcza puchar piłkarzom Marola Jacentów za awans do klasy A. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach >>>>ŚZPN Kielce
W dniach 19-20 sierpnia odbyła się pierwsza kolejka A klasy grupy 3. Śledźcie wyniki oraz tabelę.

W dniach 19-20 sierpnia odbędzie się 1 kolejka A klasy grupy 3

KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski - Agricola Łoniów 0:1
Bramka: Paweł Kaczmarczyk 86

GKS Świniary - Star II Starachowice 0:11 (0:9)
Bramki: Wojciech Gębka 3, Filip Hryniewicz 6, 11, 18, 20, Witalij Neruh 16, 26, 31, Szymon Hajduk 39, 55, 75

Piłkarze rezerw Staru urządzili sobie prawdziwy trening strzelecki. Drużyna gości wyrasta na jednego z faworytów tej klasy rozgrywkowej.

Marol Jacentów - KS Tarłów 1:2

Nidzianka Bieliny - Piast Osiek - mecz nie odbył się, drużyna gości wycofała się z rozgrywek

Baszta Rytwiany - OKS Opatów 2:2
Bramki: Jakub Kosowicz 34, Dariusz Gardyński 59 - Jakub Łata 54, Mateusz Król 76

Spadkowicz z klasy okręgowej nie rozpoczął nowego sezonu z przytupem. Zespół Tomasza Kicińskiego dwa razy gonił wynik, ale nie udało mu się zdobyć pełnej puli w Rytwianach.

GKS Iwaniska - LZS Samborzec 3:4 (2:0)

Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 2:0, w 47 minucie zdobyli trzeciego gola i można było się spodziewać łatwej wygranej klubu z Iwanisk. Po trzeciej bramce dla GKS, goście z Samborca się ocknęli i odwrócili wynik w niesamowitych okolicznościach.