Grała A klasa grupa 1. Victoria Mniów przegrała z Astrą Piekoszów. Trzy czerwone kartki Zrywu Łopuszno. Śledź wyniki spotkań oraz tabelę

Bartosz Wartałowicz
W dniach 11-12 listopada grała A klasa grupa 1. Śledź wyniki i tabelę na naszym portalu.

Gra A klasa grupa 1. 11-12.11. Śledź wyniki spotkań oraz tabelę

Radiator$ Stąporków - Moravia II Morawica 1:4 (1:2)
Bramki: Arkadiusz Karpiński 38 - Wojciech Młynarczyk 16, Patryk Turlej 45+3 z karnego, Bartłomiej Wysocki 59, Maciej Piecyk 67.
Moravia II: Kubicki - Śmiech, Orliński, Lurzyński, Klimczak - Wysocki, Piecyk (87 Janus) - Woźniak, Kliś (83 Pasek), Młynarczyk (70 Grusznis) - Turlej.

Zenit Chmielnik - MSS Klonówka Masłów 7:3 (2:2)
Bramki: Marcin Piotrowski 45+1, 45+4, Szymon Wesołowski 60, 66 z karnego, 82, Arkadiusz Terech 73, Eryk Zamojski 90+2 - Kamil Mróz 7, 15, Tomasz Miernik 80.

Mecz rozgrywany w Staszowie, lepiej rozpoczęli piłkarze z Masłowa, którzy po pierwszym kwadransie prowadzili 2:0. Zenit wyrównał w samej końcówce pierwszej połowy i druga część meczu była prawdziwym koncertem zespołu Wiesława Francuza.

Protor Dziki Skarżysko-Kamienna - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 4:2
Bramki: Szydełko 2x, Głowaczewski, gol samobójczy dla Dzików
Dziki (pierwszy skład): Sieczka - Fąfara, Lisowski, Osuch, Fuk - Gładyś - Piórkowski, Dulęba, Głowaczewski - Gadecki, Szydełko

Lechia Strawczyn - Zryw 2021 Łopuszno 1:0 (0:0)
Bramka: Bartosz Sosiński 86.

W 82 minucie czerwoną kartką (w konsekwencji dwóch napomnień) został ukarany Bartłomiej Miśta. W 90 minucie Kamil Wijas otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę za krytykę orzeczeń sędziego. Po meczu czerwoną kartką (w konsekwencji dwóch napomnień) został ukarany Bartłomiej Kapela (wszyscy Zryw Łopuszno).

Sokół Nordkalk Górnik Rykoszyn - KS Smyków 5:1 (2:0)
Bramki: Dla KS Smyków Kasiński 60
KS Smyków: M. Mendygrał - Jurek, P. Mendygrał, Zbróg (24 Górecki, 54 Grochowski), Dulewicz - Szmit, Kasiński, Niebudek, Cołta (78 Grabarczyk), Wolder (78 Kruk) - Kuśmierczyk.

Polonia Białogon Kielce - Skała Tumlin 4:0 (3:0)
Bramki: Bartłomiej Grzegorczyk 8, Michał Perszke 9, Łukasz Cieślikiewicz 31, Mateusz Matysek 58 z karnego.

Zespół z Białogonu znakomicie zakończył rundę. Wygrana 4:0 z czerwoną latarnią ligi była szóstym spotkaniem bez porażki w A klasie grupie 1.

Victoria Mniów - Astra Piekoszów 1:2 (1:1)
Bramki: Wiktor Kamont 35 - Dawid Stępień 43, 63.

Mecz był bardzo wyrównany. Było widać duże zaangażowanie z obu stron i chęć zwycięstwa. Byliśmy bardzo odpowiedzialni w strefie niskiej i mobilni przez 90 minut. Mimo że stworzyliśmy mało sytuacji bramkowych, byliśmy konkretni. W 1 połowie momentami brakowało koncentracji, lecz jednak nie zabrakło pazerności w odbiorze piłki. Po 2 asystach Patryka Zapały dobra skutecznością wykazał się Dawid Stępień. W końcówce nasz bramkarz Tomasz Szcześniak bohaterska interwencja uratował zespól od straty bramki, broniąc rzut karny. Wszyscy ciężko pracowali w całej rundzie na ten wynik, który osiągnęliśmy, a dzisiejszy mecz tylko to przypieczętował. Gratuluje mojej drużynie charakteru i chłodnej głowy do ostatniej minuty - powiedział po meczu trener Astry, Tomasz Sadko.

• 1. Astra Piekoszów 13 32 50-14
  • 2. Zenit Chmielnik 13 29 49-14
  • 3.Victoria Mniów 13 27 34-24
  • 4. Moravia II Morawica 13 25 36-27
  • 5. Lechia Strawczyn 13 24 31-24
  • 6. Polonia Białogon Kielce 13 22 24-16
  • 7. MSS Klonówka Masłów 13 21 40-23
  • 8. Protor Dziki Skarżysko-Kamienna 13 17 29-30