Grała B klasa grupa 1. 07-08.10. Wygrana Polan w meczu na szczycie. Śledź wyniki i tabelę

Bartosz Wartałowicz
W meczu na szczycie Polanie pokonali 1:0 GLKS Fałków. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>>>>Polanie Pierzchnica
W dniach 7-8 października została rozegrana 7 kolejka B klasy grupy 1. Sprawdź wyniki i tabelę.

Grała B klasa grupa 1. 07-07.10

Polanie Pierzchnica - GLKS Fałków 1:0 (0:0)
Bramka: Adam Siwonia 56.

Zobacz obronę rzutu karnego przez Huberta Czechowskiego

W meczu na szczycie Polanie pokonali wzmocniony latem zespół z Fałkowa, po bramce Adama Siwonii w 56 minucie. Pomocnik pokonał bramkarza ładnym strzałem z linii pola karnego. W 70 minucie goście mieli doskonałą sytuację do wyrównania, ale rzut karny Mateusza Zacharskiego obronił Hubert Czechowski.

Spotkanie poprzedzone zostało minutą ciszy, poświęconą pamięci zmarłych działaczy piłkarskich – Ryszarda Binensztoka i Stanisława Bobkiewicza.

Mecz w Pierzchnicy został poprzedzony minutą ciszy, poświęconą pamięci zmarłych działaczy piłkarskich – Ryszarda Binensztoka i Stanisława Bobkiewicza.

Granat Borki - Czarnovia Kielce 3:0 (1:0)
Bramki: Adrian Krawczyk z karnego 43, Dominik Gorzelak 49, Krystian Jas 84.

KS Kamienna Wola - ULKS Łączna 1:8

Top-Spin Promnik - Tęcza Gowarczów 1:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Stępień 46 - Tomasz Trawiński 12, Piotr Momot 49

Samson Samsonów - GKS II Nowiny 0:2
Bramki: Wojciech Merwart, Igor Taborek

• 1. Granat Borki 6 16 27-5