Grali uczniowie szkół podstawowych. "Siódemka" najlepsza w minisiatkówce

/waf/
Siatkarska reprezentacja szkoły podstawowej numer 7.
Siatkarska reprezentacja szkoły podstawowej numer 7. MOSiR
Chłopcy ze szkoły podstawowej numer 7 wygrali turniej o mistrzostwo Ostrowca Św. w minipiłce siatkowej.

W zawodach, które odbywały się w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyło 9 zespołów z 8 szkół. Rywalizowały one w trzech grupach, których zwycięzcy zmierzyli się w finale.

Dwa zwycięstwa odniosła w nim drużyna PSP nr 7. Pokonała ona PSP 10 i PSP 1. W meczu, który decydował o drugim miejscu w turnieju "jedynka" wygrała z "dziesiątką".

Gospodarzem zawodów był Wojciech Lis, a sędziował wraz z nim Wojciech Gawron.

Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali medale i drobne upominki, natomiast drużyny otrzymały puchary i dyplomy oraz piłki do siatkówki.

Składy trzech najlepszych drużyn:

PSP 7: Krystian Kosiorowski, Tomasz Miechowicz, Filip Strzelec, Krzysztof Rogoziński, Kacper Dereń, Damian Budzich, Wiktor Orczyk, Jakub Nowicki, Norbert Pustuła, Eryk Kawiak. Opiekunowie- Wojciech Lis, Marcin Bartnik i Małgorzata Zięba.

PSP 1: Konrad Wojda, Jakub Trojanowski, Bartosz Rup, Paweł Gwałt, Sebastian Mikula, Mikołaj Rybiński, Piotr Kutera, Łukasz Janik, Dominik Nowak, Dawid Wrzosek, Bartek Michalski. Opiekun- Paweł Pietrzykowski.

PSP 10: Karol Bystroń, Sebastian Kaca, Said Jelassi, Mikołaj Kot, Patryk Szumlak, Bartek Krydziuszko, Bartek Głowacz, Dominik Dąbrowski. Opiekunka- Magda Wykrota-Skóra.